Deskorolkowe zawody w parku Hallera

Nowy skatepark w parku Hallera przeszedł chrzest bojowy. Sprawdzili go uczestnicy Drużynowych Deskorolkowych Zawodów Klubowych.

Dębowy Maj Festiwal 2019

Słoneczne wspomnienie Dębowego Maj Festiwalu 2019, widzianego z zupełnie innej perspektywy. Uśmiech i zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień gwarantowane.

Półmaraton od kulis

To nie jest film o bieganiu. To film o kulisach przygotowań do największej lekkoatletycznej imprezy w mieście, gromadzącej ok. 1500 uczestników i angażującej do organizacji pokaźny sztab ludzi. Tak „powstaje” Półmaraton Dąbrowski.

Noc Siatkojańska i Bieg Świetlików 2018

Zachęcamy do obejrzenia relacji z dąbrowskiej Nocy Siatkojańskiej i VI Biegu Świetlików🌛 Takie rzeczy w jednym czasie - tylko w Dąbrowie.

4 miasta, 4 niesamowite wydarzenia

4 miasta, 4 niesamowite wydarzenia i 4 włodarzy! Zagłębie zaprasza na nadchodzące imprezy plenerowe, czyli na koncerty, warsztaty, spotkania i zawody sportowe. A Dni Dąbrowy Górniczej 2018 poleca Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. Zobaczcie, którą imprezę poleca Zbigniew Podraza.

Dębowy Maj Festiwal 2018

Początek maja. Dąbrowa Górnicza. To jest czas, kiedy nasze miasto odlatuje. Nie wierzycie. Zobaczcie koniecznie! Dębowy Maj Festiwal 2018 - eksplozja aktywności i kultury!

5 Bieg dla Tomka

Zobaczcie wspomnienia przyjaciół w relacji z 5 Biegu dla Tomka - zdobywcy z Dąbrowy Górniczej. 7 kwietnia 2010 roku, Tomek Kowalski pisał na swoim blogu „No i biegnę, czując się, jakbym skończył maraton. Ból straszny, ale zagryzam zęby i docieram na szczyt …” Bo Tomek biegał. I to jak! „Przestałem zachwycać się i marzyć o niesamowitych wyprawach, myśląc, że takie przygody są tylko dla wybranych. Teraz zastanawiam się, gdzie sam się wybiorę i czy dałbym radę po prostu obiec świat…” Więcej na: http://magisterkowalski.blogspot.com/

XI Półmaraton Dąbrowski

Po co biegniesz? - to pytanie zadaliśmy uczestnikom XI Półmaratonu Dąbrowskiego ArcelorMittal Poland. Posłuchajcie ich odpowiedzi, zobaczcie relację, i może sami odpowiedzcie - Dlaczego dobrze jest biegać w Dąbrowie?

Noc Siatkojańska 2017

Jest tylko jedna taka noc - Noc Siatkojańska w Dąbrowie Górniczej: siatkówka plażowa, ogień, wianki, zumba, fitness, a przede wszystkim doskonała zabawa i 100% magii.