Nazywam się Miliard

Zapraszamy do uczestnictwa w IV edycji Nazywam się Miliard – Dąbrowa Górnicza! Tegoroczny finał odbędzie się 14 lutego o godz.17.00 w CH Pogoria. Bezpłatne spotkania...

Start jednak lepszy

W niedzielę MKS Dąbrowa Górnicza podjął Start Lublin. Gospodarze postawili się faworytowi, jednak ostatecznie kolejną wygraną zanotowali lublinianie.

Starcie ze Startem

W niedzielę MKS Dąbrowa Górnicza podejmie rewelację tego sezonu, Start Lublin. Początek meczu o godz.17.30.

Przedszkole Roku w Dąbrowie Górniczej!

Dąbrowa Górnicza ma przedszkole na medal! W tegorocznym plebiscycie Przedszkole na Medal, organizowanym przez Dziennik Zachodni, Przedszkole nr 3 w Zespole Szkół nr 4 im....

Pucharowe emocje ponownie w Dąbrowie

Rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na mecz Aluron Virtu CMC Zawiercie ze Spor Toto Ankara. Spotkanie 1/8 finału Pucharu Challenge odbędzie się 29 stycznia o godz. 18 w hali „Centrum”.

Bezpłatne koleje na ferie

W czasie ferii, dzieci i młodzież mogą bezpłatnie podróżować Kolejami Śląskimi. Regionalny przewoźnik po raz drugi zdecydował się na taką akcję.

Tra Holder nowym graczem MKS-u

MKS Dąbrowa Górnicza ma nowego rzucającego. Został nim 25-letni Tra Holder. Zawodnik w środę pojawi się w Polsce. Tym samym dobiegły końca poszukiwania zastępstwa za Roberta Johnsona.

Bieganie pełne miłości

2 lutego odbędzie się IX Bieg Walentynkowy. Wydarzenie rozpoczyna sezon imprez lekkoatletycznych w mieście.

Znów bez wygranej

Byli blisko, jednak nie zdołali pokonać rywali. W niedzielę koszykarze MKS-u ulegli GTK Gliwice.

Nie widzę przeszkód. Dąbrowianie 2.0 – Łukasz Baruch

Łukasz Baruch to bohater czwartego odcinka serii filmów o nieprzeciętnych mieszkańcach naszego miasta "Dąbrowianie 2.0". Przeczytajcie wywiad z tym niezwykle inspirującym człowiekiem, który nigdy się nie poddaje!

Więcej