Prezydent spotkał się z przedstawicielami NGO

Prezydent miasta Marcin Bazylak spotkał się z przedstawicielami organizacji pozarządowych w dąbrowskiej kawiarni Local Kava.

Głosuj w konkursie Modernizacja Roku!

Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej i Park Zielona biorą udział w ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku! Głosowanie trwa do 9 sierpnia.

Dotacja dla Miejskiego Klubu Siatkarskiego S.A. nie została rozliczona – nie będzie kolejnej

Miejski Klub Siatkarski S.A. nie otrzyma więcej środków z budżetu gminy na funkcjonowanie klubu w 2019 r. Stanie się tak, ponieważ nie rozliczył pierwszej transzy dotacji za 2019 r. – co było warunkiem wypłacenia kolejnych kwot.

Dukowicz na czele MKS-u

Michał Dukowicz został trenerem koszykarskiego MKS-u. Buduje sztab szkoleniowy i drużynę na nadchodzący sezon ekstraklasy.

Zgłoś się do akcji ZAGŁĘBIE ZA PÓŁ CENY!

Już we wrześniu rusza kolejna edycja ZAGŁĘBIE ZA PÓŁ CENY! To akcja, którą pokochali mieszkańcy. ZGŁOŚ SIĘ DO AKCJI!

Sprawdź swój rower

Nie jesteś pewien w jakim stanie technicznym jest Twój rower? Sprawdź to! Już w ten weekend Stowarzyszenie Rowerowa Dąbrowa przeprowadzi akcję bezpłatnych przeglądów rowerów. Jednoślady...

Weekend w mieście

Kolejny weekend przed nami! To oznacza, że już czas na nasze cotygodniowe zestawienie wydarzeń, które odbywać się będą w Dąbrowie Górniczej w najbliższy weekend!

Akcja: Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą!

Wysokie temperatury, które nie ustępowały już od początku czerwca, sprzyjają wypoczynkowi nad akwenami wodnymi. Niestety, pomimo licznych działań służb w województwie śląskim odnotowano nadal wiele...

Trwa DĄBROWSKA AKCJA LATO!

Lato w mieście NIE będzie nudne! Akcja Lato trwa w najlepsze! W programie m.in. koncerty, warsztaty, wycieczki i konkursy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Bezpiecznie nad Pogorią

Plaże nad Pogorią I i III stały się obowiązkowym punktem wypoczynku mieszkańców miasta i gości z całego regionu! Miasto dba, by kąpiele i plażowanie w tych miejscach były bezpieczne.

Więcej