Kolejny weekend z atrakcjami w Fabryce Pełnej Wydarzeń – Weekend #6

Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej zaprasza w każdy weekend wakacji na koncerty, spektakle, kabarety, pokazy filmowe i zajęcia rekreacyjne. Wstęp na imprezy jest wolny!!!...

Kolejna porcja Letniego Kina Plenerowego w DG

3 LIPCA – 29 SIERPNIA Fabryka Pełna Życia/dzielnice Dąbrowy Górniczej, g. 21:30/21:00 LETNIE KINO PLENEROWE Kino Kadr wychodzi w plener! Seanse Letniego Kina Plenerowego odbywać się będą tradycyjnie w Fabryce Pełnej...

Fabryka Pełna Życia na każdy weekend wakacji – weekend #5

Nowe atrakcje podczas wakacyjnych weekendów w Fabryce Pełnej Życia, a w piątek koncert Noviki & Mr Lex

Zgłoś się do akcji Zagłębie za pół ceny!

W dniach 4 – 6 września br. w ramach „Zagłębia za pół ceny” będziemy mogli w promocyjnej cenie skorzystać m.in. z usług gastronomicznych.

Zbliża się start sezonu

Poznaliśmy terminarz Energa Basket Ligi na sezon 2020/2021. Rozgrywki ruszą 27 sierpnia, a MKS Dąbrowa Górnicza pierwszy mecz rozegra dwa dni później.

Bezpieczne kąpieliska

Przed wypoczynkiem nad wodą warto skorzystać z serwisu kąpieliskowego. Zawiera m.in. wykaz miejsc przeznaczonych do kąpieli, oceny jakości wody i informacje o plażowej infrastrukturze.

Projekt Fabryka Pełna Życia finalistą międzynarodowego konkursu [ZAGŁOSUJ!]

Zachęcamy do głosowania, które ma formę otwartą! Głos można oddać jeszcze do 31 lipca!

Co robić w weekend w Dąbrowie Górniczej?

Zastanawiacie się, co robić w weekend? Odpowiedź znajdziecie w naszej nowej grupie na FB: Dzieje się w DG!, w której na bieżąco informujemy Was o tym, co dzieje się w naszym mieście!

Supy są super!

Ten sport staje się coraz bardziej popularny, a za sprawą Michała Bujaka zadomowił się na wodach Pogorii. Mowa o SUP, czyli pływaniu na desce z wiosłem.

Projekt Fabryka Pełna Życia finalistą międzynarodowego konkursu [ZAGŁOSUJ!]

Zachęcamy do głosowania, które ma formę otwartą! Głos można oddać jeszcze do 31 lipca!

Więcej