Odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej Krzysztofowi Kieślowskiemu

Uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej Krzysztofowi Kieślowskiemu odbędzie się 24 października o godz. 16:00 przy ul. Hetmańskiej 13 w Strzemieszycach Wielkich.

O kolejne punkty

Rozgrywki ligowe idą pełną parą. W sobotę MKS podejmie BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski.

Tydzień Mediacji. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje mediatorów

Centrum Komunikacji i Mediacji Dialog w ramach tegorocznego Tygodnia Mediacji zaprasza na konsultacje mediatorów. Celem Tygodnia Mediacji jest promowanie polubownego rozwiązania konfliktów i sporów.

Październik miesiącem budowania świadomości o Zespole Downa

W latach 80. XX w. NDSS (National Down Syndrome Societty) z USA ustanowiło październik miesiącem budowania świadomości o zespole Downa.

Pierwsze potknięcie

Dąbrowscy koszykarze przegrali pierwsze starcie w nowym sezonie. Szansa na odrobienie strat w sobotę w hali „Centrum”.

Weekend otwarcia warsztatu Fabryki Pełnej Życia PRZED NAMI!

Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza Marcin Bazylak zaprasza na weekend otwarcia warsztatu Fabryki Pełnej Życia! Już 25-27 października przestrzeń Fabryki Pełnej Życia zamieni się w miejsce pełne koncertów, warsztatów i atrakcji dla każdego!

Zapraszamy do II edycji Szkoły Inicjatyw Strażniczych

Sieć Obywatelska Watchdog Polska, stowarzyszenie działające na rzecz prawa do informacji, ogłasza nabór do Szkoły Inicjatyw Strażniczych dla osób aktywnie działających w swojej lokalnej społeczności.

Festiwal Kultury ZagłębieWood

Festiwal Kultury ZagłębieWood zbliża się wielkimi krokami. Czas od 14 do 31 października to będzie wielka kulturalna uczta - w programie koncerty, spektakle, spotkania i wystawy! Nie może Was zabraknąć!

Obchody Światowego Dnia Drzewa

Drzewa są ważne! Przypomniały nam o tym dzieci i młodzież uczestniczące w Miejskiej Sesji Młodzieżowej, która odbyła się pod hasłem „Stawiamy na rodzime” w Sali...

Danuta Lech z tytułem Przyjaciela Rodziny 2019!

W niesieniu pomocy nie był jej straszny ani poprzedni ustrój ani powódź tysiąclecia. Jest tam, gdzie są potrzebujący i chyba nikt i nic, nie może jej w tym przeszkodzić. W dniu 11 października otrzymała nagrodę "Przyjaciel Rodziny 2019".

Więcej