Chcesz zarejestrować pojazd? Zobacz, jak wypełnić wniosek!

film

Energia ze słońca z dofinansowaniem

Na domach w Dąbrowie Górniczej pojawi się więcej instalacji fotowoltaicznych. Będą montowane w ramach projektu realizowanego przez miasto. Montaże powinny ruszyć w lipcu.

Duże zmiany na Mickiewicza i Krasińskiego

W rejonie ul. Mickiewicza i Krasińskiego trwa duża, wspólna inwestycja miasta i Dąbrowskich Wodociągów. Przebudowywane są sieci wodociągowe, kanalizacyjne i deszczowe. Sporo zmieni się między blokami, gdzie m.in. odnowione zostaną skwery i chodniki, a także zmodernizowane będą place zabaw.

PKZ zaprasza na wirtualne wzruszenia i radości

Pełna oferta placówki jeszcze na stronie internetowej

Kolejne spotkanie Biznes Chillout

  25 maja o godzinie 17 serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, prowadzone w...

Części ważnej sieci

W mieście przybyło dróg rowerowych. Nowymi odcinkami można m.in. dotrzeć do huty „Katowice”, Ząbkowic i Tucznawy.

E-obrady komisji Rady Miejskiej

Przed nami jedno z dwóch najważniejszych spotkań radnych w ciągu roku − 27 maja odbędzie się sesja absolutoryjna RM. Po raz w pierwszy w 30-letniej...

PKZ zaprasza na wirtualne wzruszenia i radości

Pełna oferta placówki jeszcze na stronie internetowej

Nowa kanalizacja i wodociąg

Dąbrowskie Wodociągi budują nową sieć kanalizacyjną w rejonie Łęknic i Gołonoga. Z kolei wzdłuż ul. Gołonoskiej i Inwestycyjnej pobiegnie magistrala wodociągowa.

Mniej koszeń, dłuższa trawa

W tym roku w mieście mniej terenów objętych będzie koszeniami. Tam gdzie to konieczne, trawa przycinana będzie wyżej. To sposoby na ograniczenie negatywnych konsekwencji suszy.

Więcej