Prezydent spotkał się z przedstawicielami NGO

Prezydent miasta Marcin Bazylak spotkał się z przedstawicielami organizacji pozarządowych w dąbrowskiej kawiarni Local Kava.

Nowe oświetlenie na ulicach

Już niebawem mieszkańcy Dąbrowy Górniczej będą mogli cieszyć się nowoczesnym oświetleniem – rusza projekt modernizacji i rozbudowy oświetlenia naszych ulic. Do końca 2019 roku na...

Głosuj w konkursie Modernizacja Roku!

Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej i Park Zielona biorą udział w ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku! Głosowanie trwa do 9 sierpnia.

Rekrutacja do szkół średnich zakończona

Absolwenci z podwójnego rocznika, którzy rywalizowali o miejsca w szkołach średnich, w Dąbrowie Górniczej mieli zagwarantowaną odpowiednią liczbę miejsc. Rekrutacja do dąbrowskich placówek została sprawnie...

Dotacja dla Miejskiego Klubu Siatkarskiego S.A. nie została rozliczona – nie będzie kolejnej

Miejski Klub Siatkarski S.A. nie otrzyma więcej środków z budżetu gminy na funkcjonowanie klubu w 2019 r. Stanie się tak, ponieważ nie rozliczył pierwszej transzy dotacji za 2019 r. – co było warunkiem wypłacenia kolejnych kwot.

Dukowicz na czele MKS-u

Michał Dukowicz został trenerem koszykarskiego MKS-u. Buduje sztab szkoleniowy i drużynę na nadchodzący sezon ekstraklasy.

Zgłoś się do akcji ZAGŁĘBIE ZA PÓŁ CENY!

Już we wrześniu rusza kolejna edycja ZAGŁĘBIE ZA PÓŁ CENY! To akcja, którą pokochali mieszkańcy. ZGŁOŚ SIĘ DO AKCJI!

Sprawdź swój rower

Nie jesteś pewien w jakim stanie technicznym jest Twój rower? Sprawdź to! Już w ten weekend Stowarzyszenie Rowerowa Dąbrowa przeprowadzi akcję bezpłatnych przeglądów rowerów. Jednoślady...

Zwierzę czeka na człowieka

Adopcja zwierząt, to bardzo dobry pomysł. Jak co miesiąc publikujemy zdjęcia czworonogów, czekających na dobrych ludzi.

Weekend w mieście

Kolejny weekend przed nami! To oznacza, że już czas na nasze cotygodniowe zestawienie wydarzeń, które odbywać się będą w Dąbrowie Górniczej w najbliższy weekend!

Więcej