Mundurowi pilnują przestrzegania zakazów

Mundurowi czuwają nad przestrzeganiem zasad wprowadzonych przez rząd w ramach ograniczenia epidemii koronawirusa. Łamiący przepisy muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Wydłużono termin opłat za użytkowanie wieczyste i przekształcenie

Na uregulowanie opłat mamy czas do końca czerwca.

Tarcza antykryzysowa weszła w życie

Ochrona zatrudnienia, zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach, to główne cele pakietu ustaw, które składają się na tarczę antykryzysową.

Innowacje w trudnym czasie

Stan epidemii wymaga stosowania niestandardowych rozwiązań. W Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej odbył się nabór online, w najbliższych dniach relacje z otwarcia ofert przetargowych będzie można śledzić w Internecie.

Zaprojektuj plakat, zdobądź głosy internautów i wygraj wyjazd do Brukseli!

Ze względu na okresowe zamknięcie szkół wydłużamy czas na dostarczenie plakatów do sekretariatu I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Górniczej do końca pierwszego tygodnia po ponownym otwarciu szkół.

Urząd Miejski online i telefonicznie

W Urzędzie Miejskim do odwołania osobiście można załatwić tylko trzy sprawy. Pozostałe telefonicznie bądź online.

Kwiecień z biznesem

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przygotował kolejną serię bezpłatnych konsultacji dla przedsiębiorców i planujących start w biznesie.

Centrala telefoniczna działa

Po godzinie 10, awaria została usunięta.

Profil zaufany krok po kroku

Profil zaufany to wygodne narzędzie, dzięki któremu on-line, nie ruszając się z domu, można załatwić wiele spraw urzędowych. Podpowiadamy, jak go założyć i jak z niego korzystać.

#DGnaWynos, czyli lista lokali, w których zamówicie na wynos lub z dostawą do domu

Chcemy pomóc dąbrowskim przedsiębiorcom i jednocześnie podpowiedzieć mieszkańcom, gdzie można skorzystać z oferty gastronomicznej na wynos.

Więcej