Walczą w play off

Dąbrowscy koszykarze udanie zakończyli sezon zasadniczy. Teraz przyszedł czas na rundę play off.

Rozlicz bezpłatnie swój PIT z Fundacją Godne Życie

Nie trzeba być mieszkańcem Dąbrowy Górniczej, aby uzyskać pomoc. Akcja ma na celu zachęcenie do przekazywania 1 proc. podatku na rzecz dzieci i młodzieży z Fundacji Godne Życie.

Konsultacje społeczne

Wydział Ekologii i Rolnictwa organizuje 26 kwietnia od 15.00 do 17.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego otwarte spotkanie dla mieszkańców dotyczące projektu Programu Ochrony Środowiska dla miasta Dąbrowa Górnicza do 2020 z perspektywą na lata 2021-2024.

Dzień Ziemi

Rośliny rabatowe, balkonowe i krzewy w zamian za przeterminowane leki i baterie.

Zawodniczki Ronina z medalami

W Mistrzostwach Polski Karate Olimpijskiego Kasia Janikowska zajęła 3 miejsce w kumite -61kg, a Natalia Budzyń 3 miejsce w kata. Gratulujemy!

Zaproszenie dla przedsiębiorców

26 kwietnia odbędzie się spotkanie informacyjno-warsztatowym nt. przygotowania przedsięwzięcia oraz opracowania i zgłoszenia karty projektu rewitalizacji w ramach aktualizacji Programu Rewitalizacji: Dąbrowa Górnicza 2022.

III Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej Samorządowców i pracowników sfery budżetowej w szachach

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 6 maja

Dębowy Maj Festiwal

Zbliża się Dębowy Maj Festiwal. Tak jak od 6 lat, moc wydarzeń sportowych i rekreacyjnych zagości na Zielonej i nad Pogoriami. Oprócz tego, w tym roku pojawi się coś całkiem nowego, czyli strefa kultury w Fabryce Pełnej Życia.

Nabór projektów

Prezydent Dąbrowy Górniczej ogłosił uzupełniający nabór projektów do aktualizowanego Programu Rewitalizacji: Dąbrowa Górnicza 2022

„Bezpieczna Dąbrowa” – Cedlera i Stary Gołonóg

26 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie osiedlowe, organizowane w ramach programu „Bezpieczna Dąbrowa”.

Więcej