Dąbrowski Piotruś Pan

Wybitny muzyk – tak o Piotrze Brzychcym mówi społeczność Dąbrowy Gorniczej ale też… Carlos Santana. Co łączy tego gitarzystę rockowego zespołu z muzykami światowej sławy?...

Zbliża się Mikołaj

Choć pogoda na to nie wskazuje, zbliża się Mikołaj. W Dąbrowie Górniczej najmłodsi brodatego świętego będą mogli spotkać m.in. w Pałacu Kultury Zagłębia, Miejskiej Bibliotece Publicznej i hali "Centrum".

Listopadowy jarmark staroci

W niedzielę odbędzie się comiesięczny Dąbrowski Jarmark Staroci. Miłośnicy historii zaklętej w różnorodnych przedmiotach ponownie spotkają się w Fabryce Pełnej Życia (dawne Defum).

Dzień Wcześniaka – Dąbrowa Górnicza myśli o najmniejszych wojownikach

17 listopada obchodzimy Światowy Dzień Wcześniaka. Tego dnia najbardziej znane budowle i miejsca, jak na przykład Empire State Building w Nowym Yorku czy wodospad Niagara,...

Występy artystyczne w ramach PUMY 2019 za nami!

24 zespoły z całej Polski i 400 uczestników! Taka była jubileuszowa - 25. edycja Przeglądu Umiejętności Artystycznych Amatorskich Zespołów Seniorów i Osób Niepełnosprawnych PUMA 2019!

Świętowaliśmy niepodległość

11 listopada świętowaliśmy 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W miejskich wydarzeniach uczestniczyły tysiące dąbrowian.

Porozmawiajmy o empatii!

Spotkanie z Jackiem Jakubowskim, organizatorem Festiwalu Empatii w Działaniu w Warszawie, odbędzie się 13 listopada 2019 r. (w środę) o godz. 17.00 w Pałacu Kultury Zagłębia.

PUMA 2019 przed nami!

Zbliża się jubileuszowy 25. Przegląd Umiejętności Artystycznych Amatorskich Zespołów Seniorów i Osób Niepełnosprawnych PUMA 2019! Już 13 listopada od g. 11:00 na deskach Pałacu Kultury Zagłębia!

XX Paraspartakiada Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych przed nami!

Już za kilka dni, 14 listopada rusza XX edycja Paraspartakiady Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych w Dąbrowie Górniczej! Cel zwodów jest szczególny – dzięki nim...

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej!

Od 18 do 24 listopada odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń skierowanych do mieszkańców Dąbrowy Górniczej oraz regionu. Zapraszamy do udziału!

Więcej