WEEKEND W MIEŚCIE

Zbliża się kolejny weekend! :) Już czas na nasze cotygodniowe zestawienie wydarzeń, które odbywać się będą w Dąbrowie Górniczej w najbliższy weekend!

Weekend w mieście

Kolejny weekend przed nami! To oznacza, że już czas na nasze cotygodniowe zestawienie wydarzeń, które odbywać się będą w Dąbrowie Górniczej w najbliższy weekend!

Trwa DĄBROWSKA AKCJA LATO!

Lato w mieście NIE będzie nudne! Akcja Lato trwa w najlepsze! W programie m.in. koncerty, warsztaty, wycieczki i konkursy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Ruszamy z akcją #DGwObiektywie

Jesteś amatorem fotografii? A może udało Ci się zrobić świetne zdjęcie Dąbrowy Górniczej i chcesz się nim pochwalić? Dołącz do grupy na FB DG w Obiektywie!

Weekend w mieście

Zbliża się kolejny weekend, a to oznacza, że już czas na nasze cotygodniowe zestawienie wydarzeń, które odbywać się będą w Dąbrowie Górniczej w najbliższy weekend!

Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni

Najzdolniejsi dąbrowscy uczniowie oraz ich wybitni nauczyciele otrzymali nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie w obecnym roku szkolnym. Uroczystość odbyła się przeddzień oficjalnego...

Kartoteka Grzegorza Kwasa w Bibliotece

To będzie wyjątkowa sobota w Miejskiej Bibliotece Publicznej! Tego dnia, o godzinie 18:00 będzie miała miejsce premiera spektaklu „Kartoteka” w reżyserii Grzegorza Kwasa. Wstęp jest...

Wychowawcy – dzieciom, czyli „Bajkowy Galimatias”

Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele i opiekunowie dąbrowskich Placówek Opiekuńczo Wychowawczych zamienili się rolami i tym razem to oni przygotowali swoim podopiecznym przedstawienie.

Poczytalni pamiętają o Osieckiej

Poczytalni, zespół złożony z pracowników dąbrowskiej biblioteki, zakwalifikował się do finału konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”.

Spotkaj teatr… „Tuż za rogiem”

Wakacje to czas, kiedy zazwyczaj teatry są zamknięte. Jednak nie w naszym mieście. Teatromanów małych i dużych, zapraszamy na spektakle plenerowe.

Więcej