16. Festiwal Nauki w Akademii WSB

Macie w sobie głęboką ciekawość świata? Jesteście głodni wiedzy i nowych doświadczeń? Lubicie się uczyć i rozwijać? Czerpiecie z nauki i sztuki inspiracje do swoich codziennych zajęć i pasji? 

Prześliczna Altowiolistka

„Prześliczna Altowiolistka” to tytuł koncertu cyklu Kameralne Czwartki, którego bohaterką będzie Anna Krzyżak. Artystka przy akompaniamencie fortepianu zaprezentuje się 20 lutego o 18:00 w Sali...

PIWNICZNA PROGNOZA MUZYCZNA

21 lutego o 19:00 w Dąbrowę Górniczą, z potężną siłą, uderzy zespół Fair Weather Friends! Nadciąga ekstremalny powiew alternatywnego popu. Spodziewane są porywiste utwory, wyładowania...

Walentynki w Dąbrowie Górniczej

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! Brak planów na Święto Zakochanych? Warto skorzystać z propozycji przygotowanych przez dąbrowskie instytucje!

Pastorałka. Misterium ludowe w układzie Leona Schillera

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza na spektakl teatralny z muzyką na żywo: „Pastorałka. Misterium ludowe w układzie Leona Schillera” w wykonaniu grupy...

Pałacowy poradnik miłosny

Co zrobić, by ją w sobie rozkochać? Jak podtrzymać żar w długoletnim związku? Odpowiedzią na oba pytania oraz potrzeby osób zakochanych są dwudniowe Walentynki w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej – 14 lutego w muzycznej, a 15 lutego w filmowej odsłonie.

Nie widzę przeszkód. Dąbrowianie 2.0 – Łukasz Baruch

Łukasz Baruch to bohater czwartego odcinka serii filmów o nieprzeciętnych mieszkańcach naszego miasta "Dąbrowianie 2.0". Przeczytajcie wywiad z tym niezwykle inspirującym człowiekiem, który nigdy się nie poddaje!

Trwa AKCJA ZIMA! [program]

Zbliżają się ferie zimowe, a to oznacza tylko jedno… przed nami Akcja Zima! Jak co roku udowadniamy, że zima w mieście nie musi być nudna. Każdy znajdzie coś dla siebie – sprawdźcie harmonogram!

PeKaZetka – pałacowy koncert urodzinowy

11 stycznia o 18:00 Pałac Kultury Zagłębia będzie świętować swoje 62. urodziny. Tego dnia na głównej scenie pałacu wystąpi Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band ze specjalnym...

Rok ważnych przedsięwzięć

2019 rok w Dąbrowie Górniczej był czasem ważnych przedsięwzięć, które wpłyną na rozwój i codzienne funkcjonowanie miasta, a ich pozytywne skutki odczują dąbrowianie.

Więcej