Aktywni znów pokazali, co potrafią

W sobotę w Dąbrowie Górniczej lokalne organizacje pozarządowe znów pokazały swoją wielką siłę.

Festiwal Ludzi Aktywnych przed nami!

Festiwal Ludzi Aktywnych zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę w Parku Hallera czeka nas prawdziwa eksplozja aktywności!

Weekend w mieście

Weekend w mieście nie musi być nudny! Sprawdź, co dzieje się w najbliższy weekend w Dąbrowie Górniczej.

Wyrusz w podróż w czasie i złap złodzieja z Dopolonym Kurierem! GRA MIEJSKA

Fundacja Godne Życie zaprasza mieszkańców Dąbrowy Górniczej do udziału w edukacyjnej grze miejskiej „Dopolony Kurier II- w pogoni za złodziejem".

BUDŻET OBYWATELSKI – wykaz punktów do głosowania i lista projektów!

Kolejny raz możemy zmienić nasze miasto! Głosowanie na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego odbędzie się od 9 do 15 września.

Dożynkowe święto

Kolejne Dożynki za nami! W tym roku dąbrowskie Święto Plonów odbyło się w nowej formule, która bardzo spodobała się mieszkańcom.

Festiwal Kultury ZagłębieWood zbliża się wielkimi krokami!

Festiwal Kultury ZagłębieWood odbędzie się 14-31 października. W programie koncerty, spektakle, spotkania i wystawy! Nie może Was zabraknąć!

Park Zielona z tytułem MODERNIZACJA ROKU!

Mamy kolejny powód do dumy! Park Zielona otrzymał tytuł MODERNIZACJI ROKU w prestiżowym konkursie, a filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej została wyróżniona!

Weekend w mieście

Zbliża się kolejny weekend. Jak co tydzień udowadniamy, że weekend w mieście nie musi być nudny! Ten weekend warto spędzić w Dąbrowie Górniczej!

Dąbrowa Górnicza laureatem XXV Sportowego Turnieju Miast i Gmin!

Dąbrowa Górnicza zajęła 1 miejsce w grupie VI (ponad 100 tys. mieszkańców) w klasyfikacji generalnej XI Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XXV Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2019r.

Więcej