Rock Wolności

Nie wierzę politykom, Stańcie przed lustrami, Kocham Wolność, Budujemy grób dla faraona... Tak było 1 maja na scenie w Fabryce Pełnej Życia.

Dębowy Maj Festiwal 2019

Słoneczne wspomnienie Dębowego Maj Festiwalu 2019, widzianego z zupełnie innej perspektywy. Uśmiech i zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień gwarantowane.

Półmaraton od kulis

To nie jest film o bieganiu. To film o kulisach przygotowań do największej lekkoatletycznej imprezy w mieście, gromadzącej ok. 1500 uczestników i angażującej do organizacji pokaźny sztab ludzi. Tak „powstaje” Półmaraton Dąbrowski.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Niech wielkanocny czas da nam radość. Niech święta przyniosą odpoczynek. Byśmy te chwile spędzili z bliskimi, dzieląc się uśmiechem i dobrym słowem.

Szubski Piano Cover – koncert cyklu Scena/anecS

27 lutego na dużej scenie Pałacu Kultury Zagłębia zasiadł (wraz z publicznością) dąbrowski pianista Łukasz Szubski, który zachwycił własnymi aranżacjami znanych przebojów.

20 lat Miejskiej Orkiestry Dętej – koncert „Zdrowie po raz pierwszy!”

3 marca w Pałacu Kultury Zagłębia odbył się koncert z okazji 20-lecia Miejskiej Orkiestry Dętej pt.: "Zdrowie po raz pierwszy". Rozpoczął on całoroczne obchody jubileuszowe orkiestry.

Urodziny Pałacu

Pałac Kultury Zagłębia ma 61 lat. Podczas imprezy urodzinowej, w koncercie "Piosenki z górnej półki" autorstwa Andrzeja Strzeleckiego wystąpili: Anna Jurksztowicz, Natalia Sikora, Marian Opania, Marcin Januszkiewicz i Kwartet Rampa.

Wesołych Świąt

Zdrowych i spokojnych Pełnych uśmiechu Ciepłych i rodzinnych Pachnących choinką A pod choinką samych trafionych prezentów

Zagłębie dobrze się komunikuje

Sprawny i nowoczesny transport publiczny - to jedno z wyzwań nowej kadencji samorządu. W tej sprawie w Zagłębiu panuje zgoda. Mamy wspólny plan, PKM Sosnowiec, czyli zagłębiowskiego przewoźnika i 5 lat na skuteczne działania.

Więcej