Trzej Królowie w Dąbrowie

Orszak Trzech Króli 🤴🤴🏿🤴🏼 i Koncert Kolęd i Pastorałek w bazylice, czyli Dąbrowa Górnicza świętuje: aktywnie, tłumnie, kolorowo 🙂

Wesołych Świąt Dąbrowo!

Dąbrowa Górnicza już w świątecznej szacie 🎄🎅🏻🎄🎅🏻🎄 a my życzymy Wszystkim Dąbrowianom Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia :)

Co dalej z DBP 2.0

14 grudnia w Pałacu Kultury Zagłębia odbyło się spotkanie poświęcone nowej formule Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego.

Dąbrowskie kolędowanie

Tak uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych i wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej nagrywali najpiękniejsze polskie kolędy na płytę "Dąbrowskie kolędowanie".

Święto Niepodległości 2017 w Dąbrowie Górniczej

11 Listopada 2017 w Dąbrowie Górniczej. Zobaczcie film o tym, jak obchodzić Święto Niepodległości: z szacunkiem dla tradycji, rodzinnie, pozytywnie, na wesoło :) Warto dotrwać do finału, magia!

Przelot nad Dąbrową

Na filmie m.in. Park Hallera, Zielona, PKZ, Manhattan, Pojezierze Dąbrowskie, Wzgórze Gołonoskie. A Wy, jakie miejsca w naszym mieście lubicie najbardziej?

Ratujemy i Uczymy Ratować.

450 dąbrowskich uczniów i przedszkolaków przyłączyło się do ogólnopolskiej próby bicia rekordu w jednoczesnym udzielaniu pierwszej pomocy.

100 lat pomnika Tadeusza Kościuszki

Na uroczystość przybyła połowa dąbrowian! Sto lat temu, w październiku 1917 roku w 100. rocznicę śmierci, odsłonięto w Dąbrowie Górniczej pierwszy pomnik Tadeusza Kościuszki.

Dąbrowskie inwestycje z lotu drona

83 MILIONY złotych to kwota, która naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie na co przeznaczono ją w Dąbrowie!

Więcej