Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.

Maj z przedsiębiorczością

Prowadzący działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej i ci, którzy zamierzają wejść do świata biznesu, mogą korzystać z bezpłatnych porad Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Na maj przygotowano kolejną serię konsultacji i szkoleń.

„Lokal na start” rozstrzygnięty po raz czwarty

Rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu „Lokal na start”, skierowanego do biznesowych debiutantów i firm z niedługim stażem. Wyłoniono czterech laureatów, którzy wynajmą od gminy lokale na warunkach korzystniejszych niż dyktowane przez rynek.

dgm_aktualnosci

Centrum przesiadkowe, nowe drogi, tunele i ronda – z korzyścią dla mieszkańców

Od ponad pół roku trwa inwestycja, której efekt znacząco zmieni sposób przemieszczania się po mieście. Budowa centrum przesiadkowego i nowego układu drogowego w śródmieściu ma przynieść korzyści użytkownikom dróg, pieszym i pasażerom komunikacji publicznej.

Koreański koncern nie zwalnia tempa

Dąbrowa Górnicza jest dobrym miejscem do realizacji dużych inwestycji. Pokazuje to m.in. przedsięwzięcie koreańskiego koncernu SK Innovation. Jego przedstawiciele rozmawiali dziś z władzami miasta o działaniach firmy, które prowadzone są w Tucznawie.

Dąbrowa Górnicza zaprezentowała swoje biznesowe atuty

Gminne tereny inwestycyjne w Dąbrowie Górniczej, a także doświadczenia inwestorów zagranicznych w Polsce. O tym mówiono podczas kolejnego spotkania Metropolitalnej Akademii Obsługi Inwestora i Promocji Przedsiębiorczości, które odbyło się w środę.

„Lokal na start” czeka na przedsiębiorców

To już ostatnie chwile, żeby dla swojej firmy starać się o miejsce w atrakcyjnej cenie. Do 23 kwietnia trwa nabór do konkursu „Lokal na start”, skierowanego do początkujących przedsiębiorców i tych, którzy działają od niedawna.

Zmiany na Kolejowej. W maju zmiany na przejeździe

W środę zmieni się organizacja ruchu w rejonie remontowanej ul. Kolejowej. W maju ponownie otwarty zostanie przejazd przy ul. Konopnickiej. Wszystko ma związek z budową centrum przesiadkowego i przebudową układu drogowego w śródmieściu.

Wykuj sobie drogę do biznesu!

Dąbrowscy nauczyciele i uczniowie mogą wziąć udział w edukacyjnym projekcie „Wykuj sobie drogę do biznesu!”. Zgłoszenia do jego drugiej edycji przyjmowane są do 16 kwietnia.

Wykaz nieruchomości do oddania w najem i dzierżawę

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej informuje, że zamieszczono  w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.dabrowa-gornicza.pl (zakładka: najem nieruchomości) oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej...

Kwiecień z biznesem

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości oferuje comiesięczne bezpłatne porady. Na kwiecień przygotowano kolejną serię konsultacji, które przeznaczone są również dla uczestników programu „Lokal na start”.

Więcej