Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.

wykaz nieruchomości do oddania w najem i dzierżawę do 3 lat

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej informuje, że zamieszczono  w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.dg.pl (zakładka: najem nieruchomości) oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej...

wykaz nieruchomości do oddania w najem i dzierżawę

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej informuje, że zamieszczono  w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.dg.pl (zakładka: najem nieruchomości) oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej...

dgm_aktualnosci

O biznesie wiedzą wiele

„Zamoy Industries” – drużyna z V LO zwyciężyła w Turnieju Firm, zorganizowanym w ramach projektu „Wykuj sobie drogę do biznesu!”.

Propozycja dla młodych bezrobotnych

Bezrobotni z Dąbrowy Górniczej mogą zgłaszać się do projektu, w ramach którego mają szansę na zatrudnienie. Propozycja skierowana jest do osób w wieku 18-29 lat.

Czerwiec dla przedsiębiorczych

Prowadzący działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej i ci, którzy zamierzają wejść do świata biznesu, mogą korzystać z bezpłatnych porad Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Na czerwiec przygotowano kolejną serię konsultacji.

Zakaz dla ciężarówek na Strzemieszyckiej

2 czerwca, na dwa miesiące, ponownie wprowadzony zostanie zakaz ruchu dla ciężarówek na odcinku ul. Strzemieszyckiej. Pojazdy powyżej 7t będą mogły tam jeździć tylko w ściśle określonych przypadkach.

Bezrobotni mogą dostać wsparcie na wejście w biznes

Bezrobotni z Dąbrowy Górniczej mają szansę otrzymać wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dofinansowanie może sięgnąć 30 tys. zł. Propozycja skierowana jest do osób powyżej 30 roku życia.

Karta daje korzyści

Karta Młodego Przedsiębiorcy to miejski program, który wchodzącym w biznes daje zniżki i ulgi u lokalnych  firm. Te w ten sposób zyskują nowych klientów, a dodatkowo otrzymują wsparcie promocyjne.

SK Innovation zwiększa moce

SK Innovation sfinalizował zakup kolejnych działek na terenach inwestycyjnych w Tucznawie. Zgodnie z zapowiedziami, rozwinie na nich produkcję baterii litowo-jonowych. Dąbrowski zakład będzie największą fabryką tego koncernu na świecie.

Prezydent z wotum zaufania i absolutorium

Podczas dzisiejszej sesji, radni udzielili prezydentowi miasta wotum zaufania i absolutorium. Zatwierdzili również sprawozdanie finansowe i wykonanie budżetu za 2020 r.

Więcej