„Lokal na start” rozstrzygnięty

Poznaliśmy zwycięzców pierwszej edycji konkursu „Lokal na start”.

Młodzi liderzy biznesu

Na tę chwilę czekali wszyscy, a zwłaszcza uczestnicy III edycji projektu edukacyjnego „Fabryka Kreatywnego Biznesu” wraz z mentorami. Mowa oczywiście o wielkim finale, który wyłonił...

Fabryka Pełna Życia nabiera realnych kształtów

Znamy zwycięzcę konkursu architektonicznego na nowe centrum Dąbrowy Górniczej.

Do wynajęcia „Lokale na start”

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozkręcić swój własny biznes? Skorzystaj z propozycji programu "Lokal na start".

Ruszył „Lokal na start”

Ruszył konkurs „Lokal na start”. W jego ramach, początkujący dąbrowscy przedsiębiorcy mogą starać się o lokal na atrakcyjnych warunkach.

Konkurs dla innowacyjnych

Już po raz czwarty mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa powalczą w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

7 dni z nauką

Od 25 do 31 marca potrwa 15.Festiwal Nauki.

„Wykorzystaj swój potencjał”

Bezpłatne szkolenia, staże i dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, czekają na uczestników projektu „Wykorzystaj swój potencjał”.

Lokal na start

W marcu w mieście ruszy pierwsza edycja konkursu „Lokal na start”, w ramach którego początkujący przedsiębiorcy będą mogli wynająć lokal na atrakcyjnych warunkach.

Pierwsze kroki w biznesie

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości pomaga stawiać pierwsze kroki w biznesie. Oferuje m.in. bezpłatne szkolenia, porady i miejsce do pracy.

Więcej