Pochwal się pomysłem na biznes

Do 18 października można zgłaszać się do konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy”.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń

Od 15 do 22 września w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej potrwa Tydzień Bezpłatnych Szkoleń.

Biznesowy wrzesień

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przygotował na wrzesień kolejną serię konsultacji i porad dla przedsiębiorców i planujących pierwsze kroki w biznesie.

XII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników już we wrześniu!

Zajmujesz się współpracą międzysektorową? Zastanawiasz się w jaki sposób efektywniej wykorzystać narzędzie i formy współpracy, by budować kapitał społeczny? Chcesz wymienić się doświadczeniami z innymi pełnomocnikami? To spotkanie jest dla Ciebie!

Dąbrowska fabryka z zielonym dofinansowaniem

SK Innovation − światowy potentat na rynku baterii do aut elektrycznych, który wybuduje swoją fabrykę w Dąbrowie Górniczej − dostał na to przedsięwzięcie ekodofinansowanie. Ponad...

Tańszy lokal dla przedsiębiorczych

Do 19 sierpnia można składać wnioski w drugiej edycji konkursu „Lokal na start”. W jego ramach, początkujący dąbrowscy przedsiębiorcy mogą starać się o wynajęcie lokalu na atrakcyjnych warunkach.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości ma już rok!

Minął dokładnie rok, od kiedy w naszym mieście działa Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. To miejsce dla osób, którym temat przedsiębiorczości nie jest obcy!

Zostań Laureatem IV Edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego

Jesteś przedsiębiorcą z Dąbrowy Górniczej i wdrożyłeś w ciągu ostatnich 3 lat ciekawe i innowacyjne rozwiązania? Zostań Laureatem IV Edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego!

Kolejne Lokale Na Start do wzięcia!

Ruszyła kolejna edycja akcji „Lokal na start”. W ramach projektu, początkujący dąbrowscy przedsiębiorcy mogą starać się o lokal na atrakcyjnych warunkach. – Jak zapowiadaliśmy podczas...

SK Innovation – kolejny inwestor w Tucznawie

Koreańska firma zainwestuje ponad 1 mld zł i zatrudni co najmniej 300 pracowników.

Więcej