Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.

Powstaje centrum przesiadkowe, zmienia się układ drogowy

Grudzień to trzeci miesiąc prac przy budowie centrum przesiadkowego i przebudowie układu drogowego w śródmieściu. Nowe rozwiązania ułatwią poruszanie się po mieście.

Nieruchomości do oddania w najem i dzierżawę

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21 wywieszono Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania...

dgm_aktualnosci

Strzemieszycka tymczasowo dostępna dla ciężarówek

3 grudnia, na dwa miesiące, dopuszczony zostanie ruch ciężarówek dojeżdżających ul. Strzemieszycką do Euroterminalu w Sławkowie.

Grudzień dla przedsiębiorczych

Prowadzący działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej i ci, którzy zamierzają wejść do świata biznesu, mogą korzystać z bezpłatnych porad Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Na grudzień przygotowano kolejną serię konsultacji.

Metropolitalne projekty w drugim etapie „Kolei Plus”

Wszystkie projekty z terenu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, które zostały zgłoszone do programu „Kolej Plus”, znalazły się w jego drugim etapie. Wśród nich jest zadanie z Dąbrowy Górniczej.

„Zagłębiowskie wsparcie na starcie” dla przedsiębiorczych

27 listopada rusza nabór do projektu „Zagłębiowskie wsparcie na starcie”. To propozycja dla osób w trudnej sytuacji zawodowej, myślących o rozpoczęciu działalności gospodarczej.

Miasto wspiera przedsiębiorców

Przedsiębiorcy, którzy w związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd w czasie epidemii musieli ograniczyć działalność, mogą skorzystać ze wsparcia przygotowanego przez miasto.

Konkurs Adamieckiego rozstrzygnięty

W czwartek poznaliśmy laureatów kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego. Wyniki zaprezentowano online.

Kazdębie czeka na inwestorów

Pod koniec roku odbędą się przetargi na nieruchomości inwestycyjne na Kazdębiu. Na początek w ofercie znalazły się trzy działki. Łącznie miasto przygotowało dwanaście parcel dla przedsiębiorców.

Poznamy laureatów konkursu dla przedsiębiorców

W czwartek poznamy laureatów Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego. Wyniki zostaną zaprezentowane online.

Więcej