Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.

Modernizacja wielkiego pieca – większa niezawodność, mniejszy wpływ na środowisko

ArcelorMittal Poland rozpoczyna modernizację wielkiego pieca w dąbrowskiej hucie. Oprócz standardowych prac wykonywanych podczas takich remontów, ważną częścią tego zadania będą działania związane z ochroną środowiska.

Ruszył konkurs dla innowacyjnych firm

Wystartowała ósma edycja Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Adamieckiego. Lokalne firmy mogą zgłaszać się do 15 lipca.

dgm_aktualnosci

„Lokal na start” – rozwiń biznes z miejskim wsparciem

Przystępna stawka najmu, zróżnicowany metraż, położenie w różnych częściach miasta. To główne atuty lokali dostępnych w ósmej edycji miejskiego konkursu dla przedsiębiorców. Zgłaszać można się do 21 kwietnia.

19. Festiwal Nauki Akademii WSB

Czy zielony transport jest aż tak bardzo zielony? Jak może wyglądać świat napędzany wodorem, czym jest BHP mózgu i czy sztuczna inteligencja przejmie kontrolę nad światem? Odpowiedzi między innymi na te pytania będzie można poznać podczas 19. Festiwalu Nauki Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Fundusze unijne dla firm. Na szkoleniu dowiesz się, jak skutecznie po nie sięgnąć

„Nowa perspektywa UE, czyli fundusze dla firm z woj. śląskiego” to nazwa bezpłatnego szkolenia, które odbędzie się 23 marca. Nie powinni przegapić go przedsiębiorcy, którzy zamierzają sięgnąć po unijne wsparcie.

Przy kawie o biznesie

16 marca odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Zagłębie kobiet przedsiębiorczych”. To propozycja dla wszystkich pań związanych z biznesem, bez względu na branżę, w jakiej działają.

Miejskie działki na sprzedaż. Przetargi w marcu

W marcu nadarzy się kolejna okazja, żeby kupić nieruchomości od miasta. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu albo do prowadzenia działalności usługowej. Do nabycia są działki w Strzemieszycach Małych i Wielkich, a także w Łęce.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości

Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza ogłasza, że w dniu 16.05.2023 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21 odbędzie się przetarg ustny nieograniczony...

Przetarg na sprzedaż nieruchomości

Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza ogłasza, że w dniu 13.04.2023 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21 odbędzie się przetarg ustny nieograniczony...

Marzec dla przedsiębiorczych. W DIP czekają szkolenia i porady

Seria bezpłatnych porad, spotkania dla przedsiębiorców czy szkolenie dla nauczycieli. Marzec w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zapowiada się interesująco. Jak zwykle sporo propozycji czeka tam dla wszystkich z biznesową żyłką.

Więcej