Kazdębie dobre dla biznesu

Z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach miasto przygotowuje znakomicie zlokalizowane i uzbrojone tereny inwestycyjne na Kazdębiu.

Konferencja Rada Nadzorcza 2019 już za nami!

Najwybitniejsi eksperci i praktycy corporate governance spotkali się 7 listopada w Dąbrowie Górniczej na dziewiątym, corocznym spotkaniu „Konferencja Rada Nadzorcza”.

Elitarne spotkanie sektora motoryzacyjnego w Dąbrowie Górniczej!

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym, dwudniowym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i...

9. edycja Konferencji Rada Nadzorcza

Dąbrowa Górnicza po raz kolejny będzie gościć uczestników Konferencji Rada Nadzorcza. Dziewiąta edycja spotkania już 7 listopada 2019 r. w Pałacu Kultury Zagłębia.

Listopad dla przedsiębiorczych

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przygotował kolejną serię bezpłatnych konsultacji, porad i szkoleń dla przedsiębiorców i planujących pierwsze kroki w biznesie.

Zawodowcy na rynku pracy

Dąbrowa Górnicza przystąpiła do projektu „Śląskie. Zawodowcy”. W jego ramach uczniowie ZST i "Sztygarki" skorzystają ze specjalnych kursów, szkoleń i praktyk.

Zaprezentowali pomysły na biznes

Trzy projekty zakwalifikowano do drugiego etapu konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy”.

Fabryka Kreatywności

Zbierz swoją drużynę i zgłoś się do IV edycji Fabryki Kreatywnego Biznesu. To konkurs dla błyskotliwych osób, które nie boją się wyzwań i chcą podbić lokalny rynek.

„Model biznesowy dla Dąbrowy”

Do 18 października trwa nabór do konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy”. Zgłaszać mogą się ci, którzy myślą o rozkręceniu działalności gospodarczej.

„Model biznesowy dla Dąbrowy”

Do 18 października trwa nabór do konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy”. Zgłaszać mogą się ci, którzy myślą o rozkręceniu działalności gospodarczej.

Więcej