Duże zmiany na Mickiewicza i Krasińskiego

W rejonie ul. Mickiewicza i Krasińskiego trwa duża, wspólna inwestycja miasta i Dąbrowskich Wodociągów. Przebudowywane są sieci wodociągowe, kanalizacyjne i deszczowe. Sporo zmieni się między blokami, gdzie m.in. odnowione zostaną skwery i chodniki, a także zmodernizowane będą place zabaw.

Nowa kanalizacja i wodociąg

Dąbrowskie Wodociągi budują nową sieć kanalizacyjną w rejonie Łęknic i Gołonoga. Z kolei wzdłuż ul. Gołonoskiej i Inwestycyjnej pobiegnie magistrala wodociągowa.

Online o funduszach unijnych

W czwartek odbędą się kolejne bezpłatne konsultacje online dla przedsiębiorców.

Tydzień bezpłatnych szkoleń. Bez wychodzenia z domu

Od 1 do 7 czerwca potrwa Tydzień Bezpłatnych Szkoleń.

Trwają prace na Piłsudskiego

Trwa modernizacja ul. Piłsudskiego w Dąbrowie Górniczej – na odcinku od ul. Srokowskiego do ul. Poniatowskiego, na jezdni w kierunku centrum miasta. Rozpoczyna się też budowa parkingu przy ul. Tysiąclecia.

Eksperci Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości doradzą online

W czwartek odbędą się kolejne bezpłatne konsultacje online dla przedsiębiorców.

Stacje bazowe tylko w zgodzie z prawem

Urządzenia telefonii komórkowej, które instalowane są na terenie Dąbrowy Górniczej, powstają w oparciu o przepisy i normy obowiązujące w całym kraju. Miasta nie mogą w...

Stowarzyszenie Kupców Targowych rozszerza asortyment sprzedaży na targowisku na Redenie

Od 4 maja po raz kolejny zmieniły się zasady dotyczące ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Od poniedziałku ponownie mogą być...

Młodzież o ekonomii

Uczniowie szkół ponadpodstawowych mogą wziąć udział w ogólnopolskim konkursie o przedsiębiorczości i ekonomii. Zgłoszenia do końca maja.

Maj z przedsiębiorczością

Prowadzący działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej mogą korzystać z bezpłatnych porad Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Na maj przygotowano kolejną serię konsultacji.

Więcej