Nieruchomość do sprzedaży w trybie bezprzetargowym

Wykaz nieruchomości położonej w Dąbrowie Górniczej, obręb Dąbrowa Górnicza przy ul. 11 Listopada przeznaczonej do sprzedaży w trybie bezprzetargowym.

Bezpłatne szkolenia w Akademii WSB

Od 9 do 15 lutego w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej potrwa Tydzień Bezpłatnych Szkoleń.

Obowiązki z procentami

Przedsiębiorcy sprzedający napoje alkoholowe, do końca stycznia muszą złożyć oświadczenie o wartości sprzedaży tych napojów w ubiegłym roku. 31 stycznia to jednocześnie ostateczny termin wpłaty I raty za zezwolenie na sprzedaż alkoholu w tym roku.

Rok ważnych przedsięwzięć

2019 rok w Dąbrowie Górniczej był czasem ważnych przedsięwzięć, które wpłyną na rozwój i codzienne funkcjonowanie miasta, a ich pozytywne skutki odczują dąbrowianie.

Udany rok dla przedsiębiorczych

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, kończący się 2019 r. może zaliczyć do udanych.

Gazownicze inwestycje

Na terenie miasta, spółka Gaz-System buduje dwa ważne gazociągi. Łącznie przez Dąbrowę Górniczą przebiegnie 19 km nowej sieci przesyłowej.

Budżet na rok 2020 przyjęty jednogłośnie

W trakcie grudniowej sesji Rady Miejskiej radni jednogłośnie przyjęli budżet na 2020 rok przedstawiony przez prezydenta Dąbrowy Górniczej Marcina Bazylaka.

Samorządy domagają się sprawiedliwego finansowania

Dofinansowanie z budżetu państwa edukacji, ochrony zdrowia i zadań zlecanych samorządom – m.in. o to apelują samorządowcy z regionu.

Komunikacyjna metamorfoza coraz bliżej

Ogłoszono przetarg na przebudowę układu drogowego w centrum Dąbrowy Górniczej.

Nagrody za „Model biznesowy dla Dąbrowy”

5 grudnia, podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury Zagłębia, rozstrzygnięto pierwszą edycję konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy”.

Więcej