Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.

Umów wizytę. Szybko i sprawnie załatwisz sprawę

Wizytę w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej warto umówić online albo telefonicznie. Dzięki temu szybciej i łatwiej załatwimy sprawę, unikniemy też stania w kolejce.

Fabryka Pełna Życia częścią projektu Śląska Przestrzeń Innowacji

Do 17 marca można zgłaszać swoje pomysły na rozwiązanie wybranego wyzwania w ramach 7️ obszarów tematycznych w projekcie Śląska Przestrzeń Innowacji. Wyłonieni w konkursie otrzymają grant w wysokości do 95 tys. zł na opracowanie i wdrożenie projektu.

dgm_aktualnosci

Inwestycja pachnąca kawą

Instanta to nowy inwestor, który zdecydował się zainwestować na terenach KSSE w Dąbrowie Górniczej. Uruchomienie nowego zakładu produkującego kawę planowane jest do końca 2023 roku.  

Online o informatycznych rozwiązaniach dla biznesu

W poniedziałek odbędzie się spotkanie online z cyklu Biznes Mixer. To ciekawa propozycja dla zainteresowanych przedsiębiorczością i możliwościami, jakie dają rozwiązania informatyczne.

Powstają drogi, ronda i tunele. Od środy kolejne zmiany

Prace przy budowie centrum przesiadkowego i przebudowie układu drogowego w śródmieściu wkraczają w kolejny etap. Od środy kierowcy muszą liczyć się ze zmianami w rejonie ul. Limanowskiego.

Zwolnienie z opłaty alkoholowej

W środę Rada Miejska podjęła uchwałę zwalniającą z opłaty alkoholowej dąbrowską gastronomię. To kolejny element miejskich działań nastawionych na pomoc lokalnym przedsiębiorcom.

Dwa wydarzenia dla biznesu

15 i 22 lutego - te daty w swoich kalendarzach powinni zaznaczyć wszyscy zainteresowani biznesem. Wtedy właśnie odbędą się dwa ciekawe wydarzenia online dla przedsiębiorczych.

Przetargi na sprzedaż nieruchomości

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna w Katowicach jako zarządzający Specjalną Strefą Ekonomiczną ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa...

Bezrobotni mogą dostać pieniądze na wejście w biznes

Bezrobotni z Dąbrowy Górniczej mają szansę otrzymać wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dofinansowanie może sięgnąć 30 tys. zł. Propozycja skierowana jest do osób do 30 roku życia.

DK 1 będzie „ekspresówką”. Ruszyły przygotowania

Rozpoczęły się przygotowania do przebudowy dąbrowskiego odcinka DK 1. Trasa do listopada 2023 r. ma stać się drogą ekspresową.

Więcej