Tarcza antykryzysowa weszła w życie

Ochrona zatrudnienia, zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach, to główne cele pakietu ustaw, które składają się na tarczę antykryzysową.

Kwiecień z biznesem

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przygotował kolejną serię bezpłatnych konsultacji dla przedsiębiorców i planujących start w biznesie.

Profil zaufany krok po kroku

Profil zaufany to wygodne narzędzie, dzięki któremu on-line, nie ruszając się z domu, można załatwić wiele spraw urzędowych. Podpowiadamy, jak go założyć i jak z niego korzystać.

„Mali bohaterowie” dla mieszkańców

Płyny dezynfekcyjne, ufundowane przez niepubliczne przedszkole „Mali bohaterowie”, trafią do służb medycznych. W planach dalsza pomoc.

Tucznawa przyciąga inwestorów

Strefa inwestycyjna w Tucznawie cały czas się rozwija. Miasto buduje nową drogę do kolejnych działek, w górę pnie się fabryka SK Innovation.

Kupuj Lokalnie

Baza dąbrowskich przedsiębiorców, którzy oferują zakupy z dowozem lub mobilne usługi.

Kupuj lokalnie i z dowozem

W Dąbrowie Górniczej usługodawcy i prowadzący sklepy, którzy realizują dostawę zakupów i usługi u klientów, mogą przyłączyć się do akcji #KupujLokalnie.

Miasto wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom

Mikro, mali i średni przedsiębiorcy z Dąbrowy Górniczej, którzy ze względu na pandemię znaleźli się w trudnej sytuacji, mogą skorzystać ze wsparcia przygotowanego przez dąbrowski samorząd.

Główne założenia tarczy antykryzysowej

Rząd zapowiedział tzw. tarczę antykryzysową, która ma ochronić firmy i pracowników przed skutkami epidemii korona wirusa.

Informacje dla przedsiębiorców

Stan zagrożenia epidemicznego to czas wyzwań dla przedsiębiorców. Prowadzący działalność gospodarczą muszą zmierzyć się z nową sytuacją i być gotowi na zmiany.

Więcej