Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.

Zmiany na Kolejowej. W maju zmiany na przejeździe

W środę zmieni się organizacja ruchu w rejonie remontowanej ul. Kolejowej. W maju ponownie otwarty zostanie przejazd przy ul. Konopnickiej. Wszystko ma związek z budową centrum przesiadkowego i przebudową układu drogowego w śródmieściu.

Wykuj sobie drogę do biznesu!

Dąbrowscy nauczyciele i uczniowie mogą wziąć udział w edukacyjnym projekcie „Wykuj sobie drogę do biznesu!”. Zgłoszenia do jego drugiej edycji przyjmowane są do 16 kwietnia.

dgm_aktualnosci

Wykaz nieruchomości do oddania w najem i dzierżawę

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej informuje, że zamieszczono  w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.dabrowa-gornicza.pl (zakładka: najem nieruchomości) oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej...

Kwiecień z biznesem

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości oferuje comiesięczne bezpłatne porady. Na kwiecień przygotowano kolejną serię konsultacji, które przeznaczone są również dla uczestników programu „Lokal na start”.

Powstaje centrum przesiadkowe i nowy układ drogowy. To ważne zmiany dla kierowców i pasażerów

Budowa centrum przesiadkowego i przebudowa układu drogowego w śródmieściu idzie do przodu. Aktualnie sporo dzieje się w okolicy stacji kolejowej, wkrótce zmiany czekają pasażerów pociągów.

Strzemieszycka tymczasowo dostępna dla ciężarówek

2 kwietnia, na dwa miesiące, dopuszczony zostanie ruch ciężarówek dojeżdżających ul. Strzemieszycką do Euroterminalu w Sławkowie.

Koreański producent rozwija się w Tucznawie. Zdecydował o nowej inwestycji

Spółka SK ie technology rozbuduje w Dąbrowie Górniczej fabrykę separatorów do akumulatorów litowo-jonowych, wykorzystywanych w samochodach elektrycznych. Dzięki inwestycji, wartej 1 mld dolarów, zakład w Polsce będzie największą fabryką spółki na świecie.

Skorzystaj z wielkanocnej oferty dąbrowskich restauratorów

Dąbrowscy restauratorzy przygotowali specjalną ofertę cateringową na Wielkanoc. Warto z niej skorzystać, nie tracić czasu na kulinarne przygotowania, a przy okazji wesprzeć lokalną gastronomię.

Lokale czekają na nowych przedsiębiorców

Do 23 kwietnia można zgłaszać się do czwartej odsłony programu „Lokal na start”. To propozycja dla biznesowych debiutantów i przedsiębiorców z niedługim stażem, którzy mogą starać się o lokal na warunkach przystępniejszych niż dyktowane przez rynek.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej informuje, że zamieszczono  w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.dabrowa-gornicza.pl (zakładka: najem nieruchomości) oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej...

Więcej