Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.

Nowe zasady od soboty

Od soboty do zakrywania ust i nosa będzie można używać jedynie maseczek, a chusty, przyłbice czy szaliki nie będą dozwolone. Wchodzi kwarantanna dla wracających z Czech i Słowacji. Pozostałe aktualnie obowiązujące obostrzenia zostają przedłużone do 14 marca.

Umów wizytę. Szybko i sprawnie załatwisz sprawę

Wizytę w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej warto umówić online albo telefonicznie. Dzięki temu szybciej i łatwiej załatwimy sprawę, unikniemy też stania w kolejce.

dgm_aktualnosci

Wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym

Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza informuje, że zamieszczono  w Biuletynie Informacji Publicznej – www.bip.dabrowa-gornicza.pl (zakładka Spisy podmiotowe – Zbycie nieruchomości), oraz wywieszono na tablica ogłoszeń Urzędu...

Zawiadomienie o zamiarze wszczęcia postępowania administracyjnego

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej zawiadamia, że zamierza wszcząć postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z części...

Wykaz lokalu użytkowego przeznaczonego do sprzedaży w trybie przetargu

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej informuje, że zamieszczono  w  Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.dabrowa-gornicza.pl /Zbycie nieruchomości/ oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej przy ...

Ciepłownicza awaria usunięta

W poniedziałek popołudniu została usunięta awaria sieci ciepłowniczej należącej do spółki Tauron Ciepło. Późnym wieczorem w mieszkaniach z kranów popłynęła ciepła woda, a kaloryfery zaczęły grzać.

Awaria sieci ciepłowniczej

Tauron Ciepło poinformował o awarii sieci ciepłowniczej, która obejmuje swoim zasięgiem praktycznie całą Dąbrowę Górniczą.

Zwolnienie z opłaty alkoholowej

W środę Rada Miejska podjęła uchwałę zwalniającą z opłaty alkoholowej dąbrowską gastronomię. To kolejny element miejskich działań nastawionych na pomoc lokalnym przedsiębiorcom.

Problemy z systemem CEPiK

Z powodu problemów z działaniem systemu CEPiK, są trudności z załatwianiem spraw związanych z rejestracją pojazdów i uprawnieniami do kierowania.

Konsultacje programu przeciwdziałania uzależnieniom

Do 25 lutego trwają społeczne konsultacje Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.

Więcej