Zmieniaj świat lokalnie. Dołącz do akcji Masz Głos

W całym kraju rusza kolejna edycja akcji Masz Głos, która zmienia Polskę lokalnie i buduje dialog pomiędzy społecznością lokalną a władzami samorządowymi.

Pierwsze karty ŚKUP tracą ważność!

Pasażerowie, którzy wyrobili swoją kartę ŚKUP 4 lata temu, lepiej niech sprawdzą datę ich ważności. Osoby mające karty ważne do września lub października tego roku,...

Przetarg na wyłonienie podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna w Katowicach jako zarządzający Specjalną Strefą Ekonomiczną ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony mający na celu: wyłonienie podmiotu, który nabędzie...

Aktywni znów pokazali, co potrafią

W sobotę w Dąbrowie Górniczej lokalne organizacje pozarządowe znów pokazały swoją wielką siłę.

Rozpoczynamy obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu!

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu rozpocznie się 16 września, ale my zaczynamy go świętować już w sobotę 14 września! Dołącz do nas!

Emanuj empatią! Festiwal Empatii już 28 września!

Festiwal Empatii zbliża się wielkimi krokami! 28 września w Fabryce Pełnej Życia znajdziesz społeczność, inspiracje, wiedzę i doświadczenie, jakiego potrzebujesz, by tworzyć lepszy świat wokół siebie!

Festiwal Ludzi Aktywnych przed nami!

Festiwal Ludzi Aktywnych zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę w Parku Hallera czeka nas prawdziwa eksplozja aktywności!

Weekend w mieście

Weekend w mieście nie musi być nudny! Sprawdź, co dzieje się w najbliższy weekend w Dąbrowie Górniczej.

Wyścig Skrzata – impreza towarzysząca Dębowemu Maratonowi Biegowo-Rowerowemu – już w niedzielę!

Dębowy Maraton Biegowo-Rowerowy to nowa impreza sportowa na mapie Dąbrowy Górniczej! Centrum Sportu i Rekreacji przygotowało też coś dla najmłodszych sportowców - Wyścig Skrzata.

Zostań Laureatem IV Edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego

Jesteś przedsiębiorcą z Dąbrowy Górniczej i wdrożyłeś w ciągu ostatnich 3 lat ciekawe i innowacyjne rozwiązania? Zostań Laureatem IV Edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego!

Więcej