Kazdębie dobre dla biznesu

Z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach miasto przygotowuje znakomicie zlokalizowane i uzbrojone tereny inwestycyjne na Kazdębiu.

Dąbrowski Piotruś Pan

Wybitny muzyk – tak o Piotrze Brzychcym mówi społeczność Dąbrowy Gorniczej ale też… Carlos Santana. Co łączy tego gitarzystę rockowego zespołu z muzykami światowej sławy?...

Zbliża się Mikołaj

Choć pogoda na to nie wskazuje, zbliża się Mikołaj. W Dąbrowie Górniczej najmłodsi brodatego świętego będą mogli spotkać m.in. w Pałacu Kultury Zagłębia, Miejskiej Bibliotece Publicznej i hali "Centrum".

Listopadowy jarmark staroci

W niedzielę odbędzie się comiesięczny Dąbrowski Jarmark Staroci. Miłośnicy historii zaklętej w różnorodnych przedmiotach ponownie spotkają się w Fabryce Pełnej Życia (dawne Defum).

Konferencja „Czujka na straży twojego bezpieczeństwa”

W dniu 15 listopada na sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedstawicieli zasobów mieszkaniowych Dąbrowy Górniczej oraz firm zajmujących się przeglądami przewodów...

Dzień Wcześniaka – Dąbrowa Górnicza myśli o najmniejszych wojownikach

17 listopada obchodzimy Światowy Dzień Wcześniaka. Tego dnia najbardziej znane budowle i miejsca, jak na przykład Empire State Building w Nowym Yorku czy wodospad Niagara,...

Sukces młodych piłkarzy

Piłkarski narybek z MUKP Dąbrowa Górnicza wystąpił w finałowym turnieju TAURON Energetyczny Junior Cup.

Remont jezdni i skrzyżowania przed hutą

W poniedziałek, 18 listopada, rozpocznie się remont fragmentu jezdni i skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Tworzeń. Prace potrwają do 24 listopada.

Chodź na spacer! Ekologiczno-dydaktyczna ścieżka „Bagna w Antoniowie” zostanie otwarta w sobotę!

Weekendy warto spędzać na świeżym powietrzu! W sobotę – 16 listopada – zostanie otwarta ścieżka ekologiczno-dydaktyczna „Bagna w Antoniowie”. Na wspólny spacer zapraszamy o godzinie 11:00.

Czujka na straży twojego bezpieczeństwa!

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

Więcej