16. Festiwal Nauki w Akademii WSB

Macie w sobie głęboką ciekawość świata? Jesteście głodni wiedzy i nowych doświadczeń? Lubicie się uczyć i rozwijać? Czerpiecie z nauki i sztuki inspiracje do swoich codziennych zajęć i pasji? 

Wszystkie dąbrowskie żłobki przystąpiły do programu dotacji

Do dwóch pierwszych podmiotów, które podpisały umowy na realizację programu dopłat do opieki nad dziećmi z Dąbrowy Górniczej − żłobka Słonecznik z Ząbkowic oraz klubu dziecięcego Smerfuś z Mydlic – dołączyły trzy kolejne: Stonoga, Dąbrowskie Dzieciaki oraz Zając Poziomka. Tym samym program będzie realizowany we wszystkich dąbrowskich żłobkach niepublicznych, a rodzice dzieci uczęszczających do tych placówek będą mieli czesne niższe o 400 zł.

Dzień Otwarty Rehabilitacji w SOSW

11 lutego 2020 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym  w Dąbrowie Górniczej odbył Dzień Otwarty Rehabilitacji.

Międzynarodowe Seminarium Sztuk Walki w Hali Centrum

Już w ten weekend w Hali Centrum odbędzie się wyjątkowe wydarzenie! 8 Taikai NJBBK, czyli Międzynarodowe Seminarium Sztuk Walki.

Konsultacje Programu opieki nad zwierzętami

Od 5 lutego do 24 lutego trwają konsultacje projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza".

Wykazy lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży bezprzetargowej na rzecz ich najemców

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej informuje, że zamieszczono w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.dabrowa-gornicza.pl /Zbycie nieruchomości/ oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej przy...

Solidarnie przeciwko przemocy wobec kobiet – Nazywam się miliard w Dąbrowie Górniczej

Po raz ósmy na świecie i po raz czwarty w Dąbrowie Górniczej akcja, która wyzwala nieprawdopodobną energię, daje siłę do działania - czyli protest w formie tańca Nazywam się Miliard/ One Billion Rising!

Zaczynamy konsultacje ws. Parku Podlesie

Zapraszamy na konsultacje społeczne dotyczące realizacji projektu „Podlesie pełne życia” wybranego w budżecie obywatelskim w 2019 roku. Warsztat konsultacyjny odbędzie się w Zespole Szkół Plastycznych...

Fabryka ze Strefą Smaku

Stań do przetargu i współtwórz nowe centrum Dąbrowy Górniczej! Spółka Fabryka Pełna Życia ogłosiła przetarg na 7 punktów gastronomicznych w Strefie Smaków Fabryki Pełnej Życia.

Ogólnopolski Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy na terenie całego kraju przeprowadzane będą bezpłatne diagnozy logopedyczne dla dzieci i młodzieży pod hasłem Ogólnopolskiego Dnia Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych....

Więcej