„w Zieloną gramy” – Crystal Quartet

Skrót koncertu cyklu "w Zieloną gramy", który odbył się 6 lipca w parku Zielona w Dąbrowie Górniczej. Następne koncerty organizowane przez Pałac Kultury Zagłębia w kolejne soboty lipca i sierpnia o godz.18.

Dni Dąbrowy Górniczej w Fabryce

W 2019r., Dni Dąbrowy Górniczej po raz trzeci zawitały do Fabryki Pełnej Życia. Muzyka, emocje i energia wypełniły te wyjątkowe, poprzemysłowe przestrzenie. Fabryczną sceną zawładnęli: Foliba, Pokahontaz, Xxanaxx, Wojtek Mazolewski i John Porter, Sarius, Grubson, O.S.T.R.

Lazy Swingers nad Pogorią

Lazy Swingers Band – pierwszy koncert tegorocznego cyklu „Muzyka nad wodą”.

Scholka Antolka – Mój anioł

Nastrojowo i lirycznie w malowniczych, dąbrowskich plenerach.

Dni Dąbrowy Górniczej 2019

3 dni, 2 sceny, 50 tys. widzów. Takie były Dni Dąbrowy Górniczej 2019. Zobaczcie, jak robi się takie wyjątkowe, niepowtarzalne widowisko.

Muzyczna Fabryka

Cartel, Przemysław Smolarski, Niadara, teatr ognia Azis Light, a na deser mocna i transowa Transgresja. Tak wyglądał 2 maja w Fabryce Pełnej Życia.

Rock Wolności

Nie wierzę politykom, Stańcie przed lustrami, Kocham Wolność, Budujemy grób dla faraona... Tak było 1 maja na scenie w Fabryce Pełnej Życia.

Szubski Piano Cover – koncert cyklu Scena/anecS

27 lutego na dużej scenie Pałacu Kultury Zagłębia zasiadł (wraz z publicznością) dąbrowski pianista Łukasz Szubski, który zachwycił własnymi aranżacjami znanych przebojów.

20 lat Miejskiej Orkiestry Dętej – koncert „Zdrowie po raz pierwszy!”

3 marca w Pałacu Kultury Zagłębia odbył się koncert z okazji 20-lecia Miejskiej Orkiestry Dętej pt.: "Zdrowie po raz pierwszy". Rozpoczął on całoroczne obchody jubileuszowe orkiestry.

Więcej