Rock Wolności

Nie wierzę politykom, Stańcie przed lustrami, Kocham Wolność, Budujemy grób dla faraona... Tak było 1 maja na scenie w Fabryce Pełnej Życia.

Dębowy Maj Festiwal 2019

Słoneczne wspomnienie Dębowego Maj Festiwalu 2019, widzianego z zupełnie innej perspektywy. Uśmiech i zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień gwarantowane.

Półmaraton od kulis

To nie jest film o bieganiu. To film o kulisach przygotowań do największej lekkoatletycznej imprezy w mieście, gromadzącej ok. 1500 uczestników i angażującej do organizacji pokaźny sztab ludzi. Tak „powstaje” Półmaraton Dąbrowski.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Niech wielkanocny czas da nam radość. Niech święta przyniosą odpoczynek. Byśmy te chwile spędzili z bliskimi, dzieląc się uśmiechem i dobrym słowem.

Wesołych Świąt

Zdrowych i spokojnych Pełnych uśmiechu Ciepłych i rodzinnych Pachnących choinką A pod choinką samych trafionych prezentów

Zagłębie dobrze się komunikuje

Sprawny i nowoczesny transport publiczny - to jedno z wyzwań nowej kadencji samorządu. W tej sprawie w Zagłębiu panuje zgoda. Mamy wspólny plan, PKM Sosnowiec, czyli zagłębiowskiego przewoźnika i 5 lat na skuteczne działania.

Świętowaliśmy stulecie niepodległości

11 listopada 2018. Tak świętowaliśmy w Dąbrowie Górniczej. - Z okazji Narodowego Święta Niepodległości składam życzenia, aby nasza Polska była taka, jak w sercach Polaków: darzona szacunkiem, wzbudzająca w nas nadzieję, niosąca pokój. Aby była naszym domem, w którym będziemy czuli się dobrze i bezpiecznie. Polsko! Daj nam wytrwałość i wiarę, by te życzenia się spełniły - powiedział Zbigniew Podraza, prezydent Dąbrowy Górniczej.

Festiwal Ludzi Aktywnych

22 września Fabryka Pełna Życia przeszła we władanie organizacji pozarządowych. Wszystko za sprawą Festiwalu Ludzi Aktywnych 2018. Na mieszkańców czekało wiele atrakcji, przygotowanych przez lokalne stowarzyszenia i fundacje. To była doskonała okazja, żeby na własne oczy zobaczyć, czym zajmują się na co dzień. Zobaczcie, jak ten dzień wyglądał okiem kamery.

Otwarcie parku Zielona po modernizacji

29 września pogoda zagrała idealnie, wydawać by się mogło, że specjalnie na prezentację nowej odsłony parku Zielona. Kto nie był, niech żałuje!

Więcej