Dni Dąbrowy Górniczej 2019

3 dni, 2 sceny, 50 tys. widzów. Takie były Dni Dąbrowy Górniczej 2019. Zobaczcie, jak robi się takie wyjątkowe, niepowtarzalne widowisko.

Muzyczna Fabryka

Cartel, Przemysław Smolarski, Niadara, teatr ognia Azis Light, a na deser mocna i transowa Transgresja. Tak wyglądał 2 maja w Fabryce Pełnej Życia.

Rock Wolności

Nie wierzę politykom, Stańcie przed lustrami, Kocham Wolność, Budujemy grób dla faraona... Tak było 1 maja na scenie w Fabryce Pełnej Życia.

Dębowy Maj Festiwal 2019

Słoneczne wspomnienie Dębowego Maj Festiwalu 2019, widzianego z zupełnie innej perspektywy. Uśmiech i zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień gwarantowane.

Półmaraton od kulis

To nie jest film o bieganiu. To film o kulisach przygotowań do największej lekkoatletycznej imprezy w mieście, gromadzącej ok. 1500 uczestników i angażującej do organizacji pokaźny sztab ludzi. Tak „powstaje” Półmaraton Dąbrowski.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Niech wielkanocny czas da nam radość. Niech święta przyniosą odpoczynek. Byśmy te chwile spędzili z bliskimi, dzieląc się uśmiechem i dobrym słowem.

Wesołych Świąt

Zdrowych i spokojnych Pełnych uśmiechu Ciepłych i rodzinnych Pachnących choinką A pod choinką samych trafionych prezentów

Zagłębie dobrze się komunikuje

Sprawny i nowoczesny transport publiczny - to jedno z wyzwań nowej kadencji samorządu. W tej sprawie w Zagłębiu panuje zgoda. Mamy wspólny plan, PKM Sosnowiec, czyli zagłębiowskiego przewoźnika i 5 lat na skuteczne działania.

Świętowaliśmy stulecie niepodległości

11 listopada 2018. Tak świętowaliśmy w Dąbrowie Górniczej. - Z okazji Narodowego Święta Niepodległości składam życzenia, aby nasza Polska była taka, jak w sercach Polaków: darzona szacunkiem, wzbudzająca w nas nadzieję, niosąca pokój. Aby była naszym domem, w którym będziemy czuli się dobrze i bezpiecznie. Polsko! Daj nam wytrwałość i wiarę, by te życzenia się spełniły - powiedział Zbigniew Podraza, prezydent Dąbrowy Górniczej.

Więcej