30 kwietnia 2020

Maj z przedsiębiorczością

Prowadzący działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej mogą korzystać z bezpłatnych porad Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Na maj przygotowano kolejną serię konsultacji.

W maju, podobnie jak w poprzednich miesiącach, można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących marketingu, biznesu, księgowości, prawa i sprzedaży. Liczba miejsc ograniczona, zapisy online:

https://app.evenea.pl/event/dip-maj1
https://app.evenea.pl/event/dip-maj2
https://app.evenea.pl/event/dip-maj3

Nowością są konsultacje związane z tzw. lejkiem sprzedażowym. Mówiąc w skrócie, pod tą nazwą kryje się szereg zaplanowanych i skutecznych działań marketingowych, które pozwalają na dotarcie z ofertą do szerokiego grona odbiorców i wyłonienie z niego węższej grupy, która stanie się naszymi klientami. Chcący zdobyć wiedzę na ten temat, powinni wybrać porady udzielane przez Mateusza Maika.

Oprócz comiesięcznej serii konsultacji, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które z powodu epidemii znalazły się w trudnym położeniu. Infolinia pod numerem 533 322 578 działa od poniedziałku do piątku, w godz.8-16

W Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości można m.in. dowiedzieć się, jakie wsparcie przygotowało miasto i jakie rozwiązania zawarte są w tzw. tarczy antykryzysowej. Porady dotyczą też tego, jak działać w obecnej sytuacji. Bezpłatne konsultacje prowadzone są zdalnie.

***
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewniania kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem.

W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami.

DIP działa od lipca 2018 r., powstał z inicjatywy miasta oraz organizacji z naszego regionu, m.in. Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru oraz Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. W partnerstwie z Urzędem Miejskim zrealizował programy „Lokal na start” i „Model biznesowy dla Dąbrowy”. Informacje o jego bieżącej działalności na stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości cieszy się powodzeniem wśród osób, które korzystają z jego usług, ale jest też dostrzegany na zewnątrz. Niedawno został doceniony w ogólnopolskim konkursie „Innowacyjny Samorząd”. Czytaj więcej.

Czytaj więcej

Rekreacja

Akcja Lato 2020 – Aktywne Lato z CSiR!

Wiadomości

Dąbrowa mówi NIE nielegalnym odpadom

Nieruchomości

Nieruchomości do oddania w najem i dzierżawę

W niedzielę, 12 lipca wybieramy Prezydenta RP