12 lipca 2018

Olimpiada Sportów Niecodziennych. Odsłona druga

Dla rodzin spędzających wakacje w mieście Fundację Godne Życie organizuje zabawy sportowe. Druga odsłona Olimpiady Sportów Niecodziennych odbędzie się już dzisiaj tj. 12 lipca o godzinie 10:00 na terenie Fabryki Pełnej Życia. Olimpiady to stały element dąbrowskiego lata. Na uczestników czekają nietypowe atrakcje, ciekawe nagrody oraz rodzinne emocje.

Olimpiada Sportów Niecodziennych to organizowany corocznie cykl zawodów sportowych, których cechą charakterystyczną są niezwykłe, zabawne konkurencje. W tym roku przewidywane są takie sportowe „dyscypliny” jak: przerzucanie w ręcznikach balonu wypełnionego wodą, biegi w workach, mega warcaby, budowanie wieży z klocków, przeciąganie liny, szalone kręgle, super boule czy tradycyjna i nieco zapomniana gra w kapsle. Najlepsi zawodnicy w tych nietypowych zmaganiach zostaną nagrodzeni upominkami rzeczowymi.
Udział dzieci i młodzieży w Olimpiadzie Sportów Niecodziennych zapewni ciekawą sportową rywalizację, niezapomniane przeżycia, mnóstwo uśmiechu a także nauczy współpracy i działania zgodnie zasadami fair play.

Kolejne Olimpiady zaplanowane zostały w Parku Śródmiejskim przy CH Pogoria 17 lipca od 10:00 do 14:00 i 24 lipca od 10:00 do 13:00. Wydarzenie otwarte jest dla wszystkich mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic. Nie wymagają zapisów i są bezpłatne.

Projekt dofinansowany jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej oraz 1% podatku.

Czytaj więcej

Wiadomości

Dopłaty do wody i ścieków

Wiadomości

Pomogą w walce z pijanymi kierowcami

Rekreacja

Nagrodzeni w sporcie

Wiadomości

Dwa budżety dla dąbrowian