Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
21 grudnia 2018

Koszykówka na koniec roku

Drukuj

Dąbrowscy koszykarze rok zamkną spotkaniami u siebie. Mecze 23 i 30 grudnia.

Tuż przed Wigilią, 23 grudnia o godz.17, MKS Dąbrowa Górnicza zmierzy się z Rosą Radom. Ostatnim akcentem tegorocznych potyczek będzie pojedynek z Legią Warszawa, który zaplanowano na 30 grudnia na godz.15. Na finiszu roku miłośników basketu czeka zatem dawka sportowych emocji, zaserwowanych w hali „Centrum”.

Nowy rok dąbrowianie rozpoczną meczami na wyjeździe, w Krośnie i Koszalinie. Na własnym boisku wystąpią dopiero 19 stycznia, kiedy podejmą GTK Gliwice.

Bilety na mecze dostępne będą w kasie hali „Centrum” w dni spotkań, a także online.

Czytaj więcej

Komunikaty

wykaz nieruchomości gruntowych przeznaczonych do najmu

Strona główna

Ważna informacja dla zainteresowanych mieszkaniami TBS przy ul. Tysiąclecia

Nieruchomości

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży

Wiadomości

Dąbrowski Dzień Seniora 2026