Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
12 czerwca 2018

Biznes Mixer

Drukuj

Przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska zapraszamy na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie i tym razem!

W programie spotkania:
wystąpienie Barbary Lech* – Wizerunek, jako element budujący markę własną oraz firmy. Pierwsze wrażenie w kontaktach międzyludzkich robimy tylko raz. Ono zaś, decyduje o tym, czy ktoś będzie z nami współpracował i jaką „etykietę” nada naszej firmie. W końcu, nie od dziś wiadomo, że poprzez strój wyrażamy szacunek do naszego klienta czy drugiego człowieka. Ta prosta zależność ma ogromne znaczenia zwłaszcza w stosunkach biznesowych. Znajomość etykiety ubioru może przyczynić się do rozwoju firmy i nawiązywaniu dobrych relacji.

Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się: jak wizerunek oddziałuje na otoczenie, jak budować spójny wizerunek osobistego i firmy, jakie są sposoby autoprezentacji, co i jak zmienić by lepiej zarabiać w swoim biznesie.
– wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,
– networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Dla uczestników spotkania organizatorzy przewidują kawę i herbatę oraz coś słodkiego do przekąszenia. Warto pamiętać o wizytówkach, które przydadzą przy nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciele Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 już 14 czerwca. Spotkamy się w Reden Panorama Bar na ostatnim piętrze Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-mixer-vol2.evenea.pl/

* Barbara Lech – Jestem dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu, dyplomowanym coachem z ponad 700 godzinną praktyką. W 2016 roku odebrałam statuetkę Lwica Biznesu Magazynu Law Business Quality. Ukończyłam 5 kierunków studiów (w tym malarstwo, zarządzanie przedsiębiorstwem, rachunkowość, coaching i mentoring). Od 8 lat prowadzę szkolenia w zakresie wyznaczania i realizacji celów, zarządzania sobą w czasie i wystąpień publicznych. W tych tematem jestem ekspertką. W ciągu roku szkolę ok. 1500 osób i kilkanaście firm. Jestem autorką książek, pasjonatką życia, działam pomimo lęku. Prywatnie, szczęśliwa mama Ewy i Bartka.

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.

 

Czytaj więcej

Wiadomości

Koleje Śląskie ze specjalną ofertą na wakacje

Wiadomości

Skrzyżowanie al. Róż/Legionów Polskich otwarte

Kultura

Graj i odkrywaj historię miasta

Wiadomości

Maturzyści poznali wyniki egzaminu