2026.02.05 DG – Centrum. CH POGORIA – nowe otwarcie po przebudowie. FOTO: Dariusz Nowak (nddg)
Dostępne skróty klawiszowe:
90
2026.02.05 DG – Centrum. CH POGORIA – nowe otwarcie po przebudowie. FOTO: Dariusz Nowak (nddg)
Z podwórka przy ul. Zabłockiego w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach setki osób rocznie wylatują do lotnisk na całym świecie. A ponieważ wieść o tym miejscu od 8 lat niesie się niczym Airbus A320 w powietrzu, postanowiłem wylecieć i ja. Wybrałem Maderę, poszaleliśmy w Dubaju.
Zbliża się Dzień Matki, a to szczególne święto można spędzić aktywnie i kreatywnie. Wszystko w ramach pikniku nad Pogorią III. Wstęp wolny.
Przekrój różnorodności, indywidualności i muzycznych stylów. Takie będą Dni Dąbrowy Górniczej 2026. Już dziś rezerwujcie czas, aby 30 i 31 maja w Parku Hallera przekonać się, że Dąbrowa Górnicza na 110-lecie brzmi dobrze.
Masz pomysł na własny biznes i szukasz miejsca, w którym możesz go poprowadzić? Właśnie ruszyła 13. edycja konkursu „Lokal na Start”. To inicjatywa dobrze znana w Dąbrowie Górniczej i skierowana do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz młodych firm, które działają na rynku nie dłużej niż 5 lat.