27 marca 2020

Zadzwoń do MOPS – udzielą pomocy!

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej udziela porad, pomocy, wsparcia dla osób uzależnionych oraz potrzebujących doradztwa zawodowego w trudnej sytuacji na rynku pracy.

Wsparcie konsultanta ds. uzależnień dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej

Jeśli szukasz informacji, porady, wsparcia w sytuacji związanej z piciem alkoholu, używaniem narkotyków przez ciebie lub bliską ci osobę – zadzwoń – 571 332 369. Konsultant ds. uzależnień jest do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00.

Telefon dedykowany jest szczególnie osobom dotkniętym problemem alkoholowym (osoby uzależnione, rodziny lub bliscy osób uzależnionych, osoby pijące ryzykownie, szkodliwie), narkotykowym, jak również w zakresie innych uzależnień (hazard, siecioholizm). Jeżeli nie posiadasz środków na koncie na wykonanie połączenia zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Wsparcie konsultanta ds. doradztwa zawodowego dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej

Jeśli szukasz informacji i wsparcia w związku z twoją sytuacją zawodową, obawiasz się o swoje stanowisko lub nie wiesz jak właściwie reagować na sytuację na rynku pracy – zadzwoń – 571 332 367. Konsultant ds. doradztwa zawodowego j jest do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00.

Telefon dedykowany jest zarówno pracownikom jak i pracodawcom.Jeżeli nie posiadasz środków na koncie na wykonanie połączenia zostaw swój numer, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Czytaj więcej

Rekreacja

Wakacje na dwóch kółkach

Wiadomości

Fabryka Pełna Wydarzeń na każdy weekend wakacji!

Wiadomości

„Lokal na start” po raz trzeci

Wiadomości

Zadzwoń – specjaliści udzielą pomocy!