Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
 • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
31 stycznia 2018

W Nemo nie ma nudy

Drukuj

Zima w tym roku nie rozpieszcza nas śniegiem. To jednak nie przeszkadza, by spędzać ferie zimowe w atrakcyjny sposób. Wystarczy zamienić śnieg z wodą – ale tą, która kojarzy się nam z latem. Tak właśnie będą mogły zrobić wszystkie dzieci, które ten „zimowy” czas spędzą w Nemo – Świat Rozrywki. Na „wodne ferie” dąbrowski aquapark przygotował sporo atrakcji.

Ferie za free dla dzieci z Dąbrowy Górniczej

Od kilku już lat dzieci z Dąbrowy Górniczej mogą cieszyć się atrakcjami aquaparku całkowicie za darmo. Nemo wraz z miastem gwarantuje młodym dąbrowianom bezpłatne dwie godziny basenu od poniedziałku do soboty. Dodatkowo opiekunowie zamieszkali na terenie Dąbrowy Górniczej mogą skorzystać z basenu z przysługującym im w tym czasie 20% rabatem. Basen rekreacyjny, sportowy, jacuzzi i mega wrażenia na zjeżdżalni TURBO – obok takich atrakcji z pewnością nie można przejść obojętnie!

Świat Rozrywki w pełnym zakresie!

Od poniedziałku do niedzieli najmłodsi mogą przeżyć dreszczyk emocji zjeżdżając z TURBO zjeżdżalni, a w każdą niedzielę wziąć udział w licznych grach i zabawach w wodzie z animatorem. Ferie w Nemo to jednak nie tylko basen. To także mnóstwo innych atrakcji.

Chcemy, by najmłodsi mogli w ferie zimowe korzystać z wszystkich dostępnych w Nemo stref rozrywki. Stąd oprócz atrakcji typowo basenowych przygotowaliśmy dla nich zajęcia w Akademii Bilardowej Kids. Na sześciu nowoczesnych stołach bilardowych licencjonowany instruktor Polskiego Związku Bilardowego poprowadzi profesjonalny kurs gry w bilarda i nauczy dzieci bilardowych trików. Ponadto czeka na nich gra w kręgle w promocyjnych cenach już od godziny 12:00 w tygodniu – mówi Andrzej Ostrowski, kierownik Działu Gastronomiczno – Rozrywkowego Nemo.

W ferie taniej!

Oprócz darmowych godzin na basenie dla młodych dąbrowian, ferie to czas wielu promocji cenowych. Wynajęcie toru w kręgielni na godzinę to koszt tylko 30zł (do godz. 16:00), udział najmłodszych w profesjonalnej Akademii Bilardowej Kids to tylko 5zł. Od poniedziałku do piątku bilet wstępu na basen dla grup zorganizowanych to koszt 7zł/h.

Atrakcje nie tylko dla najmłodszych!

Ferie to czas zabawy dla najmłodszych, ale w Nemo nie zapomniano o tych nieco starszych. Już 10 lutego w sobotę, chcący nieco odpocząć rodzice mogą ruszyć w karnawałowy wir tańca. Bal karnawałowy w Klubie Aquarium zapowiada się niezwykle. O dobrą atmosferę i niezliczoną ilość muzycznych hitów zadba zespół In-Plus. Obowiązują oczywiście stroje wieczorowe. Zapisy i wszelkie informacje o balu w Dziale Gastronomiczno – Rozrywkowym lub pod nr tel. 32 639 05 67

Sprawdź, co jeszcze przygotowano w ramach akcji „Zima w mieście”

Czytaj więcej

Rekreacja

Siatkarskie emocje na europejskim poziomie

Strona główna

Marzec z Pałacem Kultury Zagłębia

Wiadomości

Zima – przygotuj się na trudności, nie zapominaj o potrzebujących

Wiadomości

Zagłębiowskie Centrum Onkologii uruchamia Ośrodek Raka Piersi