Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
1 lipca 2024

Lipiec z poradami dla przedsiębiorczych

Drukuj

Czas pędzi, zaczyna się drugie półrocze, tempa nie zwalnia też Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Na lipiec przygotował comiesięczną serię bezpłatnych porad dla planujących wejście na rynek i tych, którzy już prowadzą biznes.

W DIP, od dłuższego czasu, można korzystać z  doradztwa z marketingu, biznesu, księgowości, prawa, pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie działalności, copywritingu, a także BHP. Na początku roku w ofercie znalazły się nowe tematy: pozyskiwanie dotacji na rozwój firmyoptymalna organizacja procesu, Instagram dla biznesu, a także użyteczność stron www i sklepów internetowych. Maj przyniósł kolejną nowość, a są nią porady sprzedażowe.

Zapisy na wszystkie konsultacje na stronie inkubator-dabrowa.pl/harmonogram-doradztwa/  Liczba miejsc ograniczona.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 785 656 419. Inkubator działa od 2018 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Jest współorganizatorem programów i konkursów: „Twój model biznesowy”, a także Lokal na start”, którego dziesiąta edycja właśnie trwa.

W lutym DIP przeniósł się do nowej siedziby – do budynku dworca kolejowego w centrum. W marcu odbyło się jego oficjalne otwarcie. Wcześniej mieścił się przy ul. 3 Maja. Szczegółowe informacje o organizowanych przez niego wydarzeniach można znaleźć na jego fan page`u.

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Obejmuje m.in. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracji i uruchomieniu działalności. Umożliwia pozyskanie dotacji, krajowych i unijnych, na funkcjonowanie czy zatrudnienie pracowników. Pomaga też w nawiązaniu relacji z kontrahentami i uzyskaniu u nich ulg albo zniżek. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Czytaj więcej

Wiadomości

Studenci opracowali modelowe zagospodarowanie terenu

Komunikaty

Wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu

Biznes

„Lokal na start” czeka do końca miesiąca

Wiadomości

Zgłoś się do akcji Zagłębie za pół ceny!