9 lipca 2018

Letnia Akademia Ruchu

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia ruchowe z elementami samoobrony! Zajęcia odbywają się w ramach „Letniej Akademii Ruchu” a organizatorem jest dąbrowska Straż Miejska. Prowadzącym jest wielokrotny Mistrza Świata w Kickboxingu Cezary Podraza, na co dzień m.in. trener przygotowania fizycznego dąbrowskich strażników.

Zajęcia odbywać się będą przez całe wakacje w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16.15 -17.15 w lipcu w Hali Centrum i sierpniu – w hali przy ul. Swobodnej.

Program obejmuje zajęcia z zakresu ogólnej sprawności fizycznej, praktycznej samoobrony i walki wręcz, a także aspektów identyfikowania, ocenienia oraz unikania zagrożeń, na które jest narażone współczesne społeczeństwo.

Udział w zajęciach nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia czy zapisywania się. Warunkiem koniecznym przystąpienia do kursu jest złożenie przez uczestniczkę/ka pisemnego oświadczenia o zwolnieniu z odpowiedzialności instruktora kursu oraz wyrażenie pisemnej zgody na utrwalanie i publikację wizerunku za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celu informacji i promocji projektu „Letnia akademia samoobrony”. Od osób nieletnich wymagana jest pisemna zgoda na udział podpisana przez opiekunów prawnych.

Letnia Akademia Ruchu

Oświadczenie

Oświadczenie

Wakacje ze Strażą, jak się bronić pokażą!

Czytaj więcej

Wiadomości

Dopłaty do wody i ścieków

Wiadomości

Pomogą w walce z pijanymi kierowcami

Rekreacja

Nagrodzeni w sporcie

Wiadomości

Dwa budżety dla dąbrowian