Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
 • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
30 czerwca 2022

Gadżety miejskie kupisz online!

Drukuj

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośników Dąbrowy Górniczej! 30 czerwca ruszyła sprzedaż internetowa gadżetów naszego miasta. Chcecie mieć dąbrowską koszulkę lub czapkę raperską, a może maskotkę bobra dąbrowiaka? Zapraszamy do sklepu internetowego #DG (HASZTAG DG).

Ze względu na rosnącą popularność zakupów online, postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy chcieliby kupić sobie i najbliższym pamiątki ze swojego miasta. Sklep z gadżetami Dąbrowy Górniczej o nazwie: #DG (hasztag DG) to oficjalny miejski sklep. Można w nim znaleźć wszystko, co kojarzy się z naszym miastem m.in. unikatową kolekcję koszulek „Dąbrowa Górnicza. Kocham”, a nawet gadżety klubowe MKS Dąbrowa Górnicza czy Muzeum Miejskiego Sztygarka. W ofercie znajdują się wyjątkowe upominki miejskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przez internet sprzedawane są plakaty, książki oraz dodatki i akcesoria z motywami promującymi Dąbrowę Górniczą. Cały asortyment można znaleźć w sklepie online pod adresem: www.sklep.dg.pl.

Od 30 czerwca zakup nietuzinkowych przedmiotów, pamiątek, ubrań, akcesoriów i gadżetów związanych z Dąbrową Górniczą jest niezwykle łatwy!

Udanych zakupów!

Czytaj więcej

Wiadomości

MOPS przyjmuje wnioski o dodatek węglowy. Można je złożyć również elektronicznie

Wiadomości

Dąbrowa Górnicza jako miasto ma 106 lat, ale jej historia jest dłuższa

Wiadomości

Dobry Start dla uczniów. Rodzice mogą składać wnioski o wyprawkę

Wiadomości

Przedszkole nr 20 po modernizacji wygląda jak nowe