Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
5 czerwca 2024

Czerwiec dla przedsiębiorczych. W DIP nie brakuje propozycji

Drukuj

Cykl bezpłatnych porad dotyczących rozmaitych aspektów działalności gospodarczej, a także szkolenia – czyli to, co prowadzący biznes bardzo sobie cenią. Czerwcowa oferta Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości prezentuje się interesująco.

Bezpłatne konsultacje ze specjalistami to propozycja dla prowadzących działalność gospodarczą, a także dla osób, które dopiero do tego się przymierzają. W DIP, od dłuższego czasu, można korzystać z  doradztwa z marketingu, biznesu, księgowości, prawa, pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie działalności, copywritingu, a także BHP. Na początku roku w ofercie znalazły się nowe tematy: pozyskiwanie dotacji na rozwój firmyoptymalna organizacja procesu, Instagram dla biznesu, a także użyteczność stron www i sklepów internetowych. Maj przyniósł kolejną nowość, a są nią porady sprzedażowe.

Zapisy na wszystkie konsultacje na stronie inkubator-dabrowa.pl/harmonogram-doradztwa/  Liczba miejsc ograniczona.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 785 656 419. Inkubator działa od 2018 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Jest współorganizatorem programów i konkursów: „Twój model biznesowy”, a także Lokal na start”, którego dziesiąta edycja właśnie trwa.

W lutym DIP przeniósł się do nowej siedziby – do budynku dworca kolejowego w centrum. W marcu odbyło się jego oficjalne otwarcie. Wcześniej mieścił się przy ul. 3 Maja. Szczegółowe informacje o organizowanych przez niego wydarzeniach można znaleźć na jego fan page`u.

Propozycje dla przedsiębiorczych ma nie tylko DIP. Od 10 do 12 czerwca Powiatowy Urząd Pracy przeprowadzi nabór wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Kto myśli o własnym biznesie, powinien się tym zainteresować, bo wsparcie może sięgnąć ponad 40 tys. zł.

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Obejmuje m.in. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracji i uruchomieniu działalności. Umożliwia pozyskanie dotacji, krajowych i unijnych, na funkcjonowanie czy zatrudnienie pracowników. Pomaga też w nawiązaniu relacji z kontrahentami i uzyskaniu u nich ulg albo zniżek. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Czytaj więcej

Nieruchomości

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Głównej i ul. Zakawie

Komunikaty

Pamiętaj o zgłoszeniu zbycia pojazdu. Możesz to zrobić online

Biznes

Chcesz poprawić swój biznes? Idź na szkolenia!

Wiadomości

W lato nie ma nudy! Dąbrowska Akcja Lato