Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
20 września 2021

Biznes Chillout w BOHOmazie

Drukuj

22 września odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Biznes Chillout. Tym razem zagości w kawiarni i sali zabaw dla dzieci BOHOmaz, gdzie o swojej działalności opowiedzą jej właścicielki.

Biznes Chillout, organizowany przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, to propozycja skierowana do przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i całego regionu. Uczestniczyć w nim mogą również osoby, które rozważają rozpoczęcie działalności gospodarczej. Podczas spotkania można zdobyć wiedzę, nawiązać wiele wartościowych relacji czy zrobić krok do wspólnych przedsięwzięć. Jego dwudziesta pierwsza edycja 22 września zawita do kawiarni i sali zabaw BOHOmaz. Początek o godz.18. Udział bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Głównymi „bohaterkami” wydarzenia będą Katarzyna Granda i Paulina Granda – właścicielki kawiarni i sali zabaw dla dzieci BOHOmaz. Dziewczyny są laureatkami konkursu „Lokal na start”, organizowanego przez miasto oraz Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. W Dąbrowie Górniczej, przy ul. Piłsudskiego 36D/605 stworzyły przestronną kawiarnię z salą zabaw, wyposażoną w zabawki i pomoce edukacyjne, które pomagają pobudzać dziecięcą fantazję i kreatywność.

12

– Z właścicielkami porozmawiamy o tym skąd pomysł na taki biznes, o udziale w konkursie, o tym jak to jest prowadzić kawiarnię w Dąbrowie Górniczej i wielu innych tematach – zapowiadają organizatorzy.

Informacje o BOHOmazie można znaleźć na stronie bohomaz-dg.pl i profilu www.facebook.com/BOHOmaz88

Spotkanie poprowadzi Michał Kucharski – współprowadzący podcast Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, organizator, trener i doradca biznesowy. Uwielbia przekazywać innym swoją pasje do prowadzenia biznesu, jego spotkania są wypełnione przykładami i anegdotami. Wierzy, że nic tak do ludzi nie przemawia jak praktyka. Swoje pomysły rozwija we własnej firmie eventowej.

Spotkania Biznes Chillout, organizowane przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, są współfinansowane ze środków miasta.

Oprócz organizacji biznesowych szkoleń, spotkań i comiesięcznych konsultacji, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 533 322 578. 

DIP mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. Informacje o jego bieżącej działalności na stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości działa od lipca 2018 r., powstał z inicjatywy miasta oraz organizacji z naszego regionu, m.in. Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru oraz Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. W partnerstwie z Urzędem Miejskim realizuje program „Lokal na start”, którego czwarta edycja została rozstrzygnięta w kwietniu. W tym konkursie o lokale na atrakcyjnych warunkach, z niskim kosztem najmu, mogą ubiegać się małe i mikro przedsiębiorstwa, które rozpoczynają działalność gospodarczą lub prowadzą ją nie dłużej niż 5 lat. Wspólnym projektem miasta i DIP jest również „Model biznesowy dla Dąbrowy”. Do 4 października trwa nabór do jego drugiej odsłony. Laureaci otrzymają finansowy zastrzyk, który pomoże rozwinąć autorski biznes. Więcej informacji o tym konkursie.

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Czytaj więcej

Wiadomości

Woda i ścieki w Dąbrowie Górniczej tańsze niż w innych miastach

Strona główna

Sportowe sukcesy nagrodzone

Wiadomości

Asystent pomoże rodzicom niepełnosprawnych dzieci. Można się zgłaszać

Biznes

Ruszył konkurs dla innowacyjnych firm