20 sierpnia 2019

Deskorolkowe zawody w parku Hallera

Nowy skatepark w parku Hallera przeszedł chrzest bojowy. Sprawdzili go uczestnicy Drużynowych Deskorolkowych Zawodów Klubowych.
3 sierpnia młodzi skaterzy jeżdżący w klubach popisywali się w Dąbrowie Górniczej swoimi umiejętnościami. Na mini rampach, murkach czy poręczach pokazali szereg ciekawych trików. W ocenie jurorów najlepiej wypadli zawodnicy z sosnowieckiego Team Apostrov.
Skatepark w parku Hallera to nowa atrakcja na sportowej mapie miasta. Działa od wiosny, a sierpniowe zawody były pierwszym oficjalnym wydarzeniem, które tam zagościło. Organizatorami byli: Skate Room Dąbrowa Górnicza, dąbrowski Urząd Miejski oraz Polish Skate Federation.

Oglądaj inne wideo

Profil zaufany krok po kroku

Profil zaufany to wygodne narzędzie, dzięki któremu on-line, nie ruszając się z domu, można załatwić wiele spraw urzędowych. Podpowiadamy, jak go założyć i jak z niego korzystać.

E-recepta bez tajemnic

Poradnik, jak skorzystać z e-recepty i bez wychodzenia z domu uzyskać zlecenie na niezbędne leki.

Dąbrowianie 2.0 – Piotr „Wiśnia” Wiśniewski

Bohaterem kolejnego filmu serii #Dąbrowianie 2.0 jest Piotr „Wiśnia” Wiśniewski. Momentem przełomowym w jego życiu była wizyta w więzieniu, która stała się impulsem do pozytywnego działania. Od tego czasu, każdego dnia pokazuje że warto mieć pasję i spełniać marzenia.

Dąbrowianie 2.0 – Łukasz Baruch

Bohaterem czwartego odcinka serii #Dąbrowianie 2.0. jest Łukasz Baruch. To człowiek, który nigdy się nie poddaje. Stracił wzrok, a codziennie udowadnia, że nie przeszkadza mu to w spełnianiu marzeń.