Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
17 stycznia 2019

Zostań testerem bezpieczeństwa

Drukuj

Rusza specjalna edycja projektu Pozytywna Energia w IT, przygotowująca uczestników do zawodu testera bezpieczeństwa. Udział jest bezpłatny.

Dla kogo?

Program skierowany jest do młodych osób, spełniających następujące kryteria:

-Mniej niż 30 lat

-Zamieszkujący woj. śląskie

-Niepracujący

-Nieuczący się w trybie stacjonarnym

W specjalnej 5 edycji programu można skorzystać z dodatkowej ścieżki szkolenia specjalistycznego, jaką jest tester bezpieczeństwa.

W ramach tego szkolenia przewidywana jest część teoretyczna, składająca się z wykładów przygotowujących do egzaminu ISTQB poziom podstawowy oraz część warsztatowa, która wprowadzi uczestników w podstawy testowania bezpieczeństwa oprogramowania.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do projektu przyjmowane są przez internetowy formularz rekrutacyjny: https://aplikuj.pozytywnaenergia.eu/pl/pozytywna-energia-w-it,ja,57

Jak to działa?

Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, a także dostarczeniu wymaganych dokumentów i zakwalifikowaniu się do projektu, kandydat rozpoczyna swoją przygodę w branży IT od spotkania z doradcą zawodowym i podpisania umowy uczestnictwa.

Pierwszy etap szkoleń to 10-dniowe szkolenie specjalistyczne połączone z praktycznymi warsztatami zakończone egzaminem z certyfikatem uznawanym na całym świecie.

Kolejny etap to 5-dniowy kurs z obsługi komputerów. Przewidywane są dwa poziomy zaawansowania, dostosowane do początkowych umiejętności uczestnika: ECDL lub ECDL Advanced. Kurs kończy się egzaminem, po którego zdaniu otrzymuje się międzynarodowy certyfikat.

Po ukończeniu obu etapów szkolenia oraz zdaniu związanych z nimi egzaminów uczestnik może starać się o 3 miesięczny płatny staż, podczas którego będzie miał szansę w praktyce poznać pracę w wybranym zawodzie oraz wykorzystać nabyte umiejętności.

Uczestnicy, którzy nie otrzymają zatrudnienia po odbyciu stażu mają możliwość udziału w warsztatach podsumowujących, prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin IT, dzięki którym poznają pełnię możliwości dalszego rozwoju w branży.

Przewidywane są również następne edycje w innych miesiącach 2019 roku. Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt mailowy: karolina@pozytywnaenergia.eu

Organizatorzy

Organizatorami projektu są śląskie firmy Risk Partner Sp. z o.o. oraz ZDZ Sp. z o.o., współpracujące z  doświadczonymi ekspertami z branży IT, trenerami i doradcami. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Strona projektu Pozytywna Energia w IT: http://pozytywnaenergia.eu/

Czytaj więcej

Biznes

W DIP w marcu nie zabraknie interesujących propozycji

Komunikaty

Trwa rekrutacja do miejskich przedszkoli

Wiadomości

Wyjątkowe body dla maluszków urodzonych w Dąbrowie Górniczej

Wiadomości

Drogowcy wyremontują ulice Młodych, Morcinka i Tysiąclecia