Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
23 marca 2018

Zostań Laureatem Nagrody Gospodarczej

Drukuj

Prowadzisz biznes w Dąbrowie? Wdrażasz innowacje? Kierujesz się zasadami uczciwej konkurencji przestrzegasz zasad etyki, społecznej odpowiedzialności biznesu, stawiasz na rozwój pracowników? Jeśli tak, weź udział w konkursie jego imienia.
Po raz trzeci, z inicjatywy Zbigniewa Podrazy, prezydenta Dąbrowy Górniczej, 19 marca ogłoszono Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw przedsiębiorstwo posiadające siedzibę lub prowadzące działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które wdrożyły w ciągu ostatnich 3 lat innowacje w swojej firmie, a przy tym prowadziły swoje przedsiębiorstwo przestrzegając zasad etyki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagrodzone mogą zostać również duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Dąbrowy Górniczej, które mają szczególne zasługi dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta.

Przedsięwzięcie ma na celu wyróżnienie i promocję najbardziej innowacyjnych oraz wnoszących nieprzeciętny wkład w rozwój miasta przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego organizowany jest pod Honorowym Patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Formularze oceniają niezależni eksperci z Uniwersytetu Ekonomicznego, dając swoje rekomendacje a Laureatów wybiera Kapituła Konkursu. Laureatów poznamy podczas honorowej Gali Przedsiębiorczości, w Pałacu Kultury Zagłębia, organizowanej w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w listopadzie br.

Do 28 września br. do godz. 15 można złożyć swoje zgłoszenie za pośrednictwem poczty bądź osobiście do Biura Podawczego Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

***
W ubiegłym roku, Konkurs rozstrzygnięty został w trzech kategoriach: mikro, mały i średni przedsiębiorca. Zgodnie z Regulaminem Konkursu w każdej kategorii Kapituła Konkursu przyznała nagrodę i wyróżnienie.

W kategorii mikro przedsiębiorstwo wyróżnienie zdobyło Biuro Obrachunkowe „Wn-Ma” s.c. Doradcy podatkowi Przemysław Lichołap Zdzisława Lichołap.
W kategorii mikro przedsiębiorstwo Laureatem Nagrodę im. Karola Adamieckiego została firma KOMART Barbara Badura.
W kategorii małe przedsiębiorstwo wyróżnienie zdobyło EQ System Sp. z o.o.
W kategorii małe przedsiębiorstwo Laureatem Nagrody im. Karola Adamieckiego została firma OPTOKOM OUTDOOR MEDIA Grzegorz Szymański.
W kategorii średnie przedsiębiorstwo wyróżnienie otrzymało PPUH „Dolomit” Kopalnia „Ząbkowice” S.A.
W kategorii średnie przedsiębiorstwo Laureatem Nagrody im. Karola Adamieckiego zostały Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.

Czytaj więcej

Wiadomości

Konferencja Siła Kobiet

Rekreacja

Koszykarze tuż za podium

Wiadomości

Pociągi i komunikacja miejska na jednym bilecie

Wiadomości

Dopisz się do stałego obwodu głosowania