Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
22 stycznia 2018

Zimowa Akademia Rozmaitości

Drukuj

Podczas ferii zimowych Stowarzyszenie „Dar Serca” realizuje projekt ZIMOWA AKADEMIA ROZMAITOŚCI. Do udziału w atrakcyjnych zajęciach zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6-16 lat.

Organizatorzy proponują uczestnikom różne formy aktywności zarówno ruchowej jak i artystycznej. Dzieci będą uczestniczyć w zajęciach zręcznościowych w kręgielni oraz na świeżym powietrzu promując zdrowy styl życia. Pojadą do Kolejkowa w Gliwicach, gdzie znajduje się największa makieta kolejowa w Polsce. Odwiedzą Kopalnię Guido w Zabrzu, Planetarium w Chorzowie, Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie. Wezmą udział w warsztatach malowania szklanych ozdób w Fabryce ozdób szklanych ARAMAR.

Stowarzyszenie zaproponuje swoim podopiecznym także udział w warsztatach plastycznych, teatralno-literackich, kulinarnych, rozwijających twórcze myślenie, promujących zdrowe żywienie. Będą ćwiczyć taniec przygotowując się do finału akcji Nazywam się MILLIARD.

Odwiedzą Miejską Bibliotekę Publiczną, gdzie uczestnicy będą mogli nie tylko rozwijać swoją wyobraźnię, spostrzegawczość, ale przede wszystkim spędzić wolny czas w przyjaznej atmosferze.

Wszyscy uczestnicy ZIMOWEJ AKADEMII ROZMAITOŚCI otrzymają bezpłatny posiłek. Podsumowaniem projektu będzie sportowa impreza integracyjna MAM TALENT. Uczestnicy wezmą udział w konkursie „ Radosna twórczość” – zabawy ruchowe z wykorzystaniem przyborów nietypowych. Na zakończenie dzieci otrzymają nagrody. Wszystkie zaplanowane formy aktywności będą promować zdrowy styl życia, rozbudzać ciekawość świata, ukazywać uczestnikom możliwości atrakcyjnego spędzania wolnego czasu.

W czasie ferii zajęcia zaplanowano codziennie w godzinach od 9.00 – 13.00 w świetlicy środowiskowej KRAINA PRZYJAŹNI – ul. Adamieckiego 12 (Szkoła Podstawowa nr 20). Szczegółowe informacje –tel. 505 272 808 oraz na stronie www.stowarzyszeniedarserca.org.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Projekt finansowany przy udziale środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej oraz środków Stowarzyszenia otrzymanych w ramach 1%.

Źródło: Stowarzyszenie Dar Serca

Czytaj więcej

Biznes

PRZETARG NA NAJEM PRZY UL. ŻEGLARSKIEJ

Rekreacja

Weekend w mieście

Komunikaty

Obwieszczenie

Strona główna

XVIII Festiwal Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków