Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
1 maja 2018

Zapraszamy na spotkania

Drukuj

– Wszystkich zainteresowanych włączeniem projektu lub zgłoszeniem uwag do treści Programu Rewitalizacji: Dąbrowa Górnicza 2022 zapraszamy do dyskusji w ramach dyżurów informacyjnych oraz spotkań z dr Adamem Polko, autorem obowiązującego dokumentu i Przewodniczącym Komitetu Rewitalizacji Miasta Dąbrowa Górnicza- mówi Ewa Fudali-Bondel, kierownik Biura Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów, Pełnomocnik ds. Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Spotkania indywidualne lub w niewielkich grupach tematycznych z udziałem np. przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców lub grup mieszkańców, organizowane są w ramach aktualizacji dokumentu Program Rewitalizacji: Dąbrowa Górnicza 2022.

Zapraszamy osoby, które planują lub przygotowują projekt rewitalizacyjny, zainteresowane są uzyskaniem dofinansowania z funduszy UE na realizację przedsięwzięcia lub chcą przekazać opinię dot. prowadzenia procesu rewitalizacji w naszym mieście.

Termin i miejsce każdego dyżuru ustalany będzie indywidualnie na podstawie otrzymanego od Państwa zgłoszenia. Zgłoszenia, wyłącznie pisemne, prosimy kierować do Biura Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, e-mail: aanowak@dabrowa-gornicza.pl

Spotkania i dyżury informacyjne organizowane będą do 24 maja 2018 r.

Terminy najbliższych dyżurów zaplanowane zostały na 10 maja 2018 r., w godz. 16.00 – 17.30 w Urzędzie Miejskim (ul. Graniczna 21) oraz 14 maja w godz. 16.00 – 17.30 w Centrum Aktywności Obywatelskiej (ul. Sienkiewicza 6a).

Dodatkowe informacje uzyskać można w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów, od poniedziałku do środy w godz. 7.30 – 15.30, w czwartki w godz. 7.30 – 18.00, a w piątki od 7.30 do 13.00. Osoba do kontaktu: Aneta Nowak, tel.: 32 295 68 85.

Czytaj więcej

Rekreacja

Kiermasz wielkanocny w CH Pogoria

Strona główna

Weekend w mieście

Rekreacja

Spotkanie z triumfatorami europejskich rozgrywek

Strona główna

Wsparli dąbrowską kulturę