Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
1 maja 2018

Zapraszamy na spotkania

Drukuj

– Wszystkich zainteresowanych włączeniem projektu lub zgłoszeniem uwag do treści Programu Rewitalizacji: Dąbrowa Górnicza 2022 zapraszamy do dyskusji w ramach dyżurów informacyjnych oraz spotkań z dr Adamem Polko, autorem obowiązującego dokumentu i Przewodniczącym Komitetu Rewitalizacji Miasta Dąbrowa Górnicza- mówi Ewa Fudali-Bondel, kierownik Biura Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów, Pełnomocnik ds. Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Spotkania indywidualne lub w niewielkich grupach tematycznych z udziałem np. przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców lub grup mieszkańców, organizowane są w ramach aktualizacji dokumentu Program Rewitalizacji: Dąbrowa Górnicza 2022.

Zapraszamy osoby, które planują lub przygotowują projekt rewitalizacyjny, zainteresowane są uzyskaniem dofinansowania z funduszy UE na realizację przedsięwzięcia lub chcą przekazać opinię dot. prowadzenia procesu rewitalizacji w naszym mieście.

Termin i miejsce każdego dyżuru ustalany będzie indywidualnie na podstawie otrzymanego od Państwa zgłoszenia. Zgłoszenia, wyłącznie pisemne, prosimy kierować do Biura Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, e-mail: aanowak@dabrowa-gornicza.pl

Spotkania i dyżury informacyjne organizowane będą do 24 maja 2018 r.

Terminy najbliższych dyżurów zaplanowane zostały na 10 maja 2018 r., w godz. 16.00 – 17.30 w Urzędzie Miejskim (ul. Graniczna 21) oraz 14 maja w godz. 16.00 – 17.30 w Centrum Aktywności Obywatelskiej (ul. Sienkiewicza 6a).

Dodatkowe informacje uzyskać można w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów, od poniedziałku do środy w godz. 7.30 – 15.30, w czwartki w godz. 7.30 – 18.00, a w piątki od 7.30 do 13.00. Osoba do kontaktu: Aneta Nowak, tel.: 32 295 68 85.

Czytaj więcej

Strona główna

Seniorzy przejmują miasto!

Nieruchomości

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Innowacyjnej

Strona główna

Nabór dzieci do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Nieruchomości

Przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych przy ul. Kasprzaka 25 i ul. Polcera