Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
24 lipca 2018

Zagłębie za pół ceny

Drukuj

Zapraszamy właścicieli lokali gastronomicznych z terenu naszego miasta do wzięcia udziału w organizowanej w dniach od 31 sierpnia do 2 września akcji „Zagłębie za pół ceny”.

Organizowane po raz czwarty w naszym mieście wydarzenie ma na celu zachęcenie mieszkańców do skorzystania z oferty gastronomicznej przygotowanej przez dąbrowskich restauratorów, jak również zaproponowanie osobom biorącym udział w akcji możliwości spędzenia wolnego czasu w Dąbrowie Górniczej.

„Zagłębie za pół ceny” polega na jednorazowym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w lokalach, które biorących udział w akcji. Korzystają na tym i mieszkańcy, którzy mogą zjeść znakomite posiłki w atrakcyjnych cenach. Dla restauracji zaś to dodatkowa forma promocji wśród klientów i w mediach.

„Zagłębie za pół ceny”  to kontynuacja akcji „Sosnowiec za pół ceny”, która powstała z myślą o promowaniu oferty gastronomicznej Sosnowca. Po raz pierwszy Dąbrowa Górnicza uczestniczyła w wydarzeniu w 2015 roku.  Inicjatywa od razu spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców, jak i samych gastronomów. Wzięło w niej udział ponad 70 zagłębiowskich lokali w tym 16 z terenu Dąbrowy Górniczej.
Od tego czasu „Zagłębie za pół ceny” na stałe zagościło w naszym regionie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani włączeniem się do akcji zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem oraz wypełnienia i przesłania Formularza Zgłoszeniowego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 sierpnia br.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z Panią Ewą Buraczewską tel. 295 68 49, e-mail eburaczewska@dabrowa-gornicza.pl z Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin Zagłębie za pół ceny

Czytaj więcej

Strona główna

Metropolia zachęca do zakładania ogrodów deszczowych

Wiadomości

Metrorower w Dąbrowie Górniczej od sierpnia [MAPA]

Kultura

Weekend w mieście

Wiadomości

Hybrydy dla policji z miejskim dofinansowaniem