Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
3 listopada 2023

Weekend w mieście

Drukuj

Piątek 03.11

Damski biznes
Pałac Kultury Zagłębia godz. 17.00, 20.00
Jedna z najzabawniejszych komedii w historii teatru. Sybil i Jane to przyjaciółki i obrotne kobiety. Poznajemy je w wynajętym pokoju hotelowym, gdy są o krok od zrobienia interesu życia. Ich firma z bielizną erotyczną własnej produkcji leży w kręgu zainteresowań jednego z największych projektantów mody. Ku uciesze przyjaciółek Włoch chce zapłacić krocie, aby przejąć ich markę. By zachęcić go do kupna firmy, postanawiają zorganizować pokaz mody. Jednak nie na wybiegu, a we wspomnianym pokoju hotelowym…
Bilety: bilety.copa.pl

Sobota 04.11

Spektakl „Dwoje biednych Rumunów mówiących po Polsku”
Pałac Kultury Zagłębia godz. 18.00
Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej oraz Teatr TOF zapraszają Państwa na spektakl „Dwoje biednych Rumunów mówiących po Polsku” na podstawie dramatu autorstwa Doroty Masłowskiej. Grono znajomych organizuje niewielką posiadówkę. Pośród rozmów, tańców i szerokopojętej zabawy, rodzi się pewien pomysł. Uczestnicy imprezy dają się ponieść swojej wyobraźni i fantazji, a ich koncepcje zdają się nie mieć końca.

Niedziela 05.11

NIEDZIELNE PORANKI TEATRALNE – Jak wróbelek Elemelek nie mógł trafić na wesele
Dom Kultury Ząbkowice godz. 10.30
Tym razem, w zabawnej i poruszającej historii o wróbelku Elemelku, wystąpią aktorzy grupy teatralnej O!Teatr. Jesteście ciekawi przygód Elemelka? My bardzo!
Bilety: bilety.palac.art

Otwarcie sezonu morsowego 2023/2024
Pogoria III godz. 11.00
Zapraszamy ozięble na oficjalne otwarcie sezonu morsowego w Dąbrowie Górniczej! Mile widziane hawajskie stroje, po morsowaniu każdy będzie mógł ogrzać się w balii oraz skorzystać z poczęstunku. Podczas wydarzenia odbędzie się także zbiórka dla schroniska Rafik w Bolesławiu.

Skrzydła Niepodległej – wystawa malarstwa lotniczego Roberta Firszta
Muzeum Miejskie sztygarka godz. 16.00
To absolutna gratka dla pasjonatów latania i historii polskich statków powietrznych. Data nie jest przypadkowa. 5 listopada 1918 r. wykonany został pierwszy lot bojowy lotnictwa polskiego. Pilot Stefan Bastyr i obserwator Janusz de Beaurain wystartowali samolotem Hansa-Brandenburg C.I z lotniska Lewandówka pod Lwowem. Ekspozycja dostępna będzie do końca roku.
Wstęp wolny

Kino KADR

Różyczka 2
03 – 08.11 godz. 17.00
Joanna Warczewska, córka wybitnego pisarza, jest u szczytu życiowego powodzenia. Świetnie rozwijającą się polityczną karierę i rodzinne szczęście w jednej chwili burzy zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż. Kiedy kobieta dostaje od losu nową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła jej zdjęcia i dokumenty podważające rodzinne więzi i oczerniające jej matkę. Joanna postanawia na własną rękę przeprowadzić historyczne śledztwo i rozwikłać zagadkę. Będzie zmuszona sama stawić czoła szantażyście i dokonać wyboru, który na zawsze zmieni jej życie.

Przejścia
03 – 08.11 godz. 19.15
Przebój festiwali w Sundance i film zamknięcia 23. festiwalu filmowego mBank Nowe Horyzonty. Dwóch mężczyzn spędza razem 15 lat życia, gdy nagle jeden z nich zakochuje się w kobiecie.

Pati i klątwa Posejdona – Weekendowe Kino Dzieci
04 – 05.11 godz. 11.00
Pati to bystra mysz, która po cichu marzy o zostaniu wielką bohaterką. Razem z potulnym kotem Samem wiedzie spokojne życie w starożytnej Grecji. Wszystko się zmieni, gdy zazdrosny Posejdon nakazuje mieszkańcom miasta zbudować sobie posąg równie wspaniały jak ten postawiony jego bratu Zeusowi. Aby uratować mieszkańców przed klątwą Posejdona, Pati wyruszy na poszukiwania legendarnego klejnotu. Wraz z kotem Samem, niesfornym ptasim piratem oraz największym bohaterem Grecji Jazonem udadzą się w podróż na tajemniczą wyspę.

Zielona granica
04 – 05.11 godz. 14.00
Po przeprowadzce na Podlasie psycholożka Julia (Maja Ostaszewska) staje się mimowolnym świadkiem i uczestnikiem dramatycznych wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Świadoma ryzyka i konsekwencji prawnych, przyłącza się do grupy aktywistów pomagających uchodźcom, którzy koczują w lasach w strefie objętej stanem wyjątkowym. W tym samym czasie uciekająca przed wojną domową syryjska rodzina i towarzysząca jej nauczycielka z Afganistanu, nie wiedząc, że są narzędziem politycznego oszustwa białoruskich władz, próbują przedostać się do granic Unii Europejskiej.

Czytaj więcej

Nieruchomości

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Dąbrowskiego

Wiadomości

Poczuj magię Świąt w Dąbrowie Górniczej

Rekreacja

Legia mocniejsza od MKS-u

Strona główna

Dąbrowska Barbórka Rodzinna 2023