Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
21 maja 2018

Warsztaty dla dzieci z okazji Dnia Mamy

Drukuj

Z okazji Dnia Matki Fundacja Godne Życie przygotowała szereg inspirujących warsztatów dla dzieci i młodzieży. W programie zajęć: ręcznie wykonywanie naturalnych kosmetyków, szycie tulipanów, zdobienie metodą decoupage oraz tradycyjne laurki. Swoje prace, każdy uczestnik, będzie mógł zabrać do domu i obdarować nimi swoją Mamę. Udział bezpłatny.

Najbardziej wyjątkowe prezenty to te, w które wkładamy własne serce. Taki właśnie niezwykły podarunek, przygotować mogą mali Dąbrowianie w świetlicach Fundacji Godne Życie- Dziecięcej Fabryce Kreatywności i Akademii Gry i Zabawy. Świetlice zamienią się w Pracownie Prezentów dla Mam. Wyjątkowe warsztaty z okazji Dnia Matki kierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 6-18 lat.

22 maja o godz. 16:00 Dziecięca Fabryka Kreatywności (Dąbrowa Górnicza, ul. Kr. Jadwigi 8) zaprasza dzieci i młodzież na niezwykle, aromatyczne warsztaty z okazji Dnia Matki. W programie: wykonywanie różanego peelingu cukrowego oraz pięknych laurek.

W Akademii Gry i Zabawy przy ul. Prusa 3 w Gołonogu w budynku III-go LO atrakcje z okazji Dnia Matki rozplanowano na kilka dni. We wtorek 22 maja o godzinie 16:00 odbędą się warsztaty szycia ozdobnych tulipanów. Czwartek 24 maja o godzinie 16:00 ruszają wyjątkowe zajęcia zdobienia prezentów dla mam techniką decoupage, natomiast w piątek 25 maja Akademia Gry i Zabawy zamieni się w salon SPA- podczas zajęć przygotowywane będą naturalne kosmetyki dla Mam.

Podczas wydarzenia, będzie można dokonać zapisu dziecka do Dziecięcej Fabryki Kreatywności oraz Akademii Gry i Zabawy. W świetlicach regularnie odbywają się warsztaty kreatywności, warsztaty kulinarne, kurs umiejętności aktorskich, nauka szydełkowania, zajęcia ruchowe, wakacyjne olimpiady sportowe, pikniki i wycieczki. Podczas tegorocznych wakacji przewidziane zostały bezpłatne wycieczki do Westernowego parku Rozrywki TWINPIGS oraz Legendii. Fundacja oferuje 4 godziny dziennie bezpłatnej wakacyjnej opieki nad dziećmi wraz z wyżywieniem.

Udział we wszystkich oferowanych w świetlicy atrakcjach jest bezpłatny. Wstęp wolny. Zapraszamy!
Zajęcia organizowane w Dziecięcej Fabryki Kreatywności są dotowane ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Czytaj więcej

Kultura

Weekend w mieście

Wiadomości

Dąbrowski bus dla seniora. Nowy numer i nieco niższe opłaty

Strona główna

Przebudowa ulicy Młodych. Objazd dla autobusów linii 644 i 645

Rekreacja

MKS ostatni raz w rundzie zasadniczej zagra u siebie