13 czerwca 2018

RUSZA DUŻA INWESTYCJA WODOCIĄGOWA

15 czerwca w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Łosień rozpoczyna się pierwszy etap wartej ok. 10 mln zł inwestycji, której celem jest poprawa bezpieczeństwa dostaw wody, minimalizacja awarii i zakłóceń jakości wody w kilku dzielnicach Dąbrowy Górniczej.

UWAGA!
W związku z rozpoczęciem realizacji inwestycji od dnia 15 czerwca 2018 r. od godz. 23:00 do dnia 17 czerwca 2018 r.  w dzielnicach: Błędów, Łęka, Łosień, Okradzionów, Strzemieszyce, Osiedlu Kasprzaka i ulicach: Roździeńskiego, Tworzeń, Zaplecze wystąpią zakłócenia w dostawie wody tj. spadki ciśnienia oraz czasowe pogorszenie jakości wody w zakresie barwy i smaku. Mogą wystąpić również przerwy w dostawach wody. Wówczas woda dostarczana będzie beczkowozami.

System wodociągowy w tym okresie będzie działał w układzie awaryjnym w związku z tym prosimy mieszkańców ww. obszaru o ograniczenie zużycia wody do niezbędnych potrzeb (ograniczenie podlewania ogrodów, rezygnację z napełniania basenów itp.).

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności. Zapewniamy, że podejmujemy szereg działań, by niezbędna i potrzebna modernizacja magistrali wodociągowej była jak najmniej odczuwalna dla odbiorców wody.

Czytaj więcej

Wiadomości

Obwieszczenie Prezydenta Miasta

Wiadomości

System CEPiK już działa

Weekend w mieście

Wiadomości

Dzieciństwo w Dąbrowie