Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
8 kwietnia 2019

Rozpoczęła się rekrutacja do żłobka

Drukuj

Dziś tj. 8 kwietnia punktualnie o godzinie 8.00 ruszył nabór maluszków do żłobka miejskiego. Proces rejestracji kandydatów potrwa do 23 kwietnia.

Podobnie jak w latach ubiegłych rekrutację do żłobka wspomaga system elektroniczny. Zainteresowani rodzice, bądź opiekunowie powinni zalogować się na stronie www.dabrowagornicza.zlobki.vnabor.pl i wypełnić formularz elektroniczny.

Zgodnie ze statutem żłobka do placówki przyjmowane są dzieci zamieszkałe na terenie miasta Dąbrowy Górniczej. Pierwszeństwo przysługuje dzieciom kontynuującym edukację, pochodzącym z rodzin wielodzietnych, niepełnosprawnym, a także dzieciom rodziców/ opiekunów pracujących lub uczących się w szkole lub w szkole wyższej. Warto wiedzieć, że przy rekrutacji elektronicznej nie ma znaczenia kolejność zgłoszenia dziecka.

Dąbrowski żłobek oferuje w sumie 292 miejsc dla dzieci od ukończenia 20 tygodnia życia do 3 lat. W siedzibie żłobka przy ul. Jaworowej 4 są to 144 miejsca, w filii nr 1 przy ul. Tysiąclecia 23 jest 28 miejsc z kolei w filii nr 2 przy ul. Mireckiego 28 na najmłodszych czeka 120 miejsc. Rodzic wypełniając deklarację powinien wskazać preferowaną lokalizację.

Żłobek miejski świadczy usługi codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 5.30 do 17.00, zapewniając każdemu dziecku opiekę w wymiarze 10 godzin. Rodzice mają możliwość wydłużenia czasu opieki za dodatkową opłatą. Z pełną ofertą placówki można zapoznać się na stronie internetowej http://www.zmdg.pl/ . Na stronie tej znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące m.in. wyżywienia, oferty opiekuńczej i edukacyjnej. Tam też znajdziemy najważniejsze terminy, o których należy pamiętać zapisując dziecko do żłobka.

Rejestracja kandydatów będzie możliwa do 23 kwietnia. Lista zakwalifikowanych w procesie rekrutacji opublikowana zostanie 29 kwietnia. Po tym czasie rodzice będą musieli potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do żłobka. Powinni zrobić to do 13 maja.

Warto pamiętać, że o ile kolejność składania formularzy zgłoszeniowych nie wpływa na wynik rekrutacji to ważne jest, aby formularz był kompletny i złożony w terminie wskazanym w harmonogramie. Publikacja listy przyjętych nastąpi 17 maja.

az

Czytaj więcej

Strona główna

Miasto dopłaci do nowej taryfy za wodę i ścieki

Wiadomości

Ząbkowicki amfiteatr przejdzie metamorfozę

Nieruchomości

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Górki 5

Nieruchomości

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze wkładu rzeczowego – aportu