Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
6 września 2018

PERFEK(T)cyjne Ząbkowice

Drukuj

W dzielnicy Ząbkowice się dzieje wiele za sprawą Twojej Szkoły Języków Obcych PERFEKT. Stała się ona obok Domu Kultury Ząbkowice drugim źródłem pozaszkolnej wiedzy dla młodych dąbrowian.

Już 7 września od 16.00 do 19.00 PERFEKT zaprasza dzieci, młodzież i rodziców na Dzień Otwarty. Czas wypełniony będzie kreatywnie w Akademii Kulinarno- Językowej w ramach zajęć „Kulinarne szaleństwo, czyli zrób sobie pizzę”.

W ramach Akademii Kulinarno-Językowej w kameralnych grupach Mali Kucharze mają możliwość: dowiedzieć się, jak zdrowo się odżywiać, nauczyć się dobrych manier i reguł savoir-vivre’u, poznać zasady higieny i bezpieczeństwa w kuchni, kreatywnie myśleć i ćwiczyć wyobraźnię, nabrać odwagi i pewności siebie, pracując samodzielnie i w zespole, „odwiedzić” kraje całego świata oraz poznać ich kulinarne tradycje i zwyczaje, eksperymentować, uczyć się interpretować przepisy, ale też odchodzić od nich i tworzyć własne kompozycje smakowe. A to wszystko oczywiście w języku angielskim!

Na gości czekają również inne atrakcje, m.in.: językowa podróż marzeń dla Małych i Dużych, wybuchowe eksperymenty i warsztaty kreatywne, sportowa zabawa z Klubem Fitness Siódemk.A oraz loteria fantowa i słodki poczęstunek. Twoja Szkoła Języków Obcych PERFEKT nie zapomniała również o dorosłych.

Na Panie czeka Dzień z Bielendą Professional. Podsumowaniem pełnego wrażeń Dnia Otwartego będzie NIESPODZIANKA dla wszystkich!

Twoja Szkoła Języków Obcych PERFEKT to w czasie roku szkolnego także możliwość organizacji urodzin językowych, kreatywnych lub kulinarnych. Dzieci z Ząbkowic oraz okolicznych dzielnic Dąbrowy Górniczej mają możliwość bezstresowej nauki języków obcych, szansę na wszechstronny rozwój i ułatwiony start w dojrzałość.

Czytaj więcej

Nieruchomości

Przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych przy ul. Kasprzaka 25, ul. Górki 5 i ul. Polcera

Strona główna

Będziemy czujni – będziemy bezpieczni

Strona główna

Stypendia dla najlepszych

Wiadomości

Mamy powody do dumy. Kończy się modernizacja dworca