Dostępne skróty klawiszowe:
Stanowisko Prezydium Ogólnopolskiej Sieci Rad Kobiet w sprawie procesu powoływania Rady Kobiet w Dąbrowie Górniczej.
Podczas środowej sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej, prezydent Marcin Bazylak otrzymał wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu za 2025 r. - Przed nami nadal dużo pracy. Jestem przekonany, że dzięki współpracy, dialogowi i odpowiedzialnym decyzjom dalej będziemy budować dobre miejsce do życia – podkreśla prezydent.
Pośród leśnych ścieżek Dąbrowy Górniczej, kryje się miejsce o którym wciąż wie zaskakująco niewielu mieszkańców. Bukowa Góra w Ujejscu to wzgórze, które skrywa ponad 5000...
Elewację ściany nad głównym wejściem do III Liceum Ogólnokształcącego zdobi mural przedstawiający gen. Władysława Andersa. Praca prezentująca patrona tej szkoły została oficjalnie odsłonięta w środę.
Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej, którzy ukończyli 60. rok życia, mogą skorzystać z nowego programu „Dąbrowska Złota Rączka”. To inicjatywa skierowana do seniorów mieszkających samotnie lub prowadzących gospodarstwo domowe liczące maksymalnie dwie osoby.
Grafiki, kolaże czy instalacje artystyczne. Takie prace, stworzone w Pracowni Druku Wypukłego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, można oglądać w Pałacu Kultury Zagłębia. Ekspozycja jest dostępna do 3 lipca.