12 marca 2018

SUKCES NA WYBIEGU

 

8 marca Afrodyta Ablewska, Angelika Domańska i Daniel Solipiwko uczniowie z dąbrowskiego ekonomika, czwartej klasy kierunku modowego prezentowali swoje kolekcje modelowe na Ogólnopolskim Konkursie Projektantów Mody „Mała Pętelka” w Poznaniu.

Mimo, że rywalizacja była ogromna, a poziom prezentowanych kolekcji bardzo wysoki nasi projektanci, już po raz drugi zyskali wysokie noty i uznanie w oczach słynnych przedstawicieli świata mody.

Pokazy mody naszych projektantów przyrównano do poziomu akademickiego. Fascynacje oprócz kolekcji wzbudziły wspaniałe układy choreograficzne prezentowane przez modelki, dobór muzyki i stylizacja całościowa sylwetki.

Ostatecznie Daniel Solipiwko zajął III miejsce w konkursie pokonując 30 młodych projektantów z całej Polski. Szczególne podziękowania projektanci składają pięknym modelkom- za profesjonalną prezentacje kolekcji na poznańskim wybiegu; Wiktorii Gansty, Ninie Majewskiej, Kasi Mazurek– za wykonanie makijaży oraz Dawidowi Lorent i Patrykowi Domoń- za stylizację fryzur. Uznanie w oczach słynnych przedstawicieli świata mody to ich wspólny sukces!

Nasze gratulacje!

Czytaj więcej

Wiadomości

Uważaj na czad

Wiadomości

Świąteczny kiermasz już dziś!

Wiadomości

Do oddania w użyczenie

Wiadomości

Przenosiny bez obaw