Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
27 listopada 2018

Konkursy ogłoszone

Drukuj

Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza ogłasza konkursy na dotacje z budżetu miasta na realizację zadań własnych gminy z UPOWSZECHNIANIA I ROZWOJU SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI, KULTURY I SZTUKI, WSPIERANIA RODZINY I SYSTEMU PIECZY ZASTĘPCZEJ, UPOWSZECHNIANIA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI NA RZECZ OBRONNOŚCI ORAZ RATOWNICTWA I OCHRONY LUDNOŚCI, PROMOCJI MIASTA oraz POMOCY SPOŁECZNEJ.

Pełną treść ogłoszeń Prezydenta Miasta oraz niezbędną dokumentację znajdziecie w zakładce: Ogłoszenia o konkursach 2019.

Szczegółowe informacje:

Ogłoszenie nr 1 o konkursie w obszarze zakresu UPOWSZECHNIANIA I ROZWOJU SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI;
Ogłoszenie nr 2 o konkursie w obszarze zakresu KULTURY I SZTUKI;
Ogłoszenie nr 3 o konkursie w obszarze zakresu WSPIERANIA RODZINY I SYSTEMU PIECZY ZASTĘPCZEJ;
Ogłoszenie nr 4 o konkursie w obszarze zakresu UPOWSZECHNIANIA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI NA RZECZ OBRONNOŚCI ORAZ RATOWNICTWA I OCHRONY LUDNOŚCI;
Ogłoszenie nr 5 o konkursie w obszarze zakresu PROMOCJI MIASTA;
Ogłoszenie nr 6 o konkursie w obszarze zakresu POMOCY SPOŁECZNEJ.

Termin składania ofert w tym konkursie to 18 grudnia 2018 r.

***

Poniżej zamieszczamy rady pracowników Centrum Aktywności Obywatelskiej

Po pierwsze uważnie zapoznajcie się z pełną treścią ogłoszenia, zwróćcie uwagę na warunki szczegółowe konkursu (patrz Dotacje z Urzędu Miasta) Koniecznie pomyślcie o tym już teraz i nie czekajcie na ostatnią chwilę. Na dwa dni przed terminem nie dacie rady dobrze przygotować wniosku.

Po drugie zapoznajcie się z całą treścią Zarządzenia Prezydenta Miasta – Zarządzenie i załącznik określającego zasady dotacyjne na 2019 (warto już na etapie pisania wniosku przeczytać wzór umowy, jaki przyjdzie Wam podpisać, jeśli zdobędziecie dotacje oraz Wasze obowiązki sprawozdawcze)

Po trzecie ściągnijcie wzór oferty, który co do istoty nie może się zmienić. Specjalnie przygotowaliśmy druk, który powinien „przyjaźnie” i „bez rozwalania” się wypełniać.

Po czwarte przenieście swój pomysł na ofertę, a kiedy to zrobicie, dajcie do pierwszej weryfikacji członkom Waszej organizacji. Koleżeńska ocena i dyskusja nad pomysłem na pewno nie zaszkodzi, a pozwoli uniknąć wielu wpadek i błędów, które często wyjdą dopiero w chwili realizacji projektu. W tym miejscu pomocna będzie karta oceny projektu i warto zobaczyć, na co będzie zwracać uwagę komisja.

Po piąte zacznijcie kompletować załączniki. Pamiętajcie, że na listy intencyjne trzeba czekać, czasem potrzebna jest rozmowa, a Wasz partner może nie mieć czasu wystawić Wam od ręki takiego listu.

Po szóste z gotowym projektem zgłoście się do Centrum Aktywności Obywatelskiej (ul. Sienkiewicza 6A). Jego doradcy pomogą Wam doszlifować Wasz projekt i sprawdzić jego poprawność.

Po siódme jeśli już wprowadzicie zmiany, które zasugerowali Wam doradcy Centrum, najlepiej z kimś z organizacji skompletujcie wszystkie załączniki, podpiszcie ofertę, uzupełnijcie za zgodność z oryginałem, przeliczcie raz jeszcze budżet, zaadresujcie odpowiednio kopertę. Jeśli jeszcze chcecie się upewnić, udajcie się do Inkubatora, aby raz jeszcze sprawdzić czy wszystko jest ok.

Ostatni krok to złożenie oferty, najlepiej osobiście w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Interesantów (stanowisko „Informacja”).Jeśli wyślecie ofertę pocztą to pamiętajcie, że liczy się data wpływu do Urzędu.

Powodzenia!

Czytaj więcej

Wiadomości

Na Placu Wolności stanie Farmakobus

Rekreacja

Wolne miejsca na „Aktywne wakacje w Dąbrowie Górniczej”

Strona główna

Likwidacja zatoki i przenosiny przystanku autobusowego na Łęknicach

Nieruchomości

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Majakowskiego 25