Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
5 października 2018

Kolejny biznes chillout już 8 października

Drukuj

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

Początek o 18:00 już 8 października w Coffee City (ul. Kościuszki 24, Dąbrowa Górnicza).

Podczas Biznes Chilloutów organizatorzy chcą zapoznać uczestników z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię danego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem rękawicę zdecydował się podjąć….
Łukasz Baruch – niewidomy działacz społeczny, animator życia kulturalnego w Dąbrowie Górniczej, wokalista. Pomysłodawca i uczestnik wielu inicjatyw lokalnych. Współzałożyciel i Prezes Fundacji „Wygrajmy Razem” wspierającej aktywność osób niepełnosprawnych. Zasiada w Prezydium Dąbrowskiego Forum Organizacji Pozarządowych. Ponadto jest członkiem Społecznej Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych i Rady Pożytku Publicznego

Z Łukaszem zajmiemy się obalaniem tematów tabu na lini przedsiębiorcy – osoby z niepełnosprawnościami. Porozmawiamy zarówno o rzeczach, o których nikt Ci zazwyczaj nie powie. Będzie mowa o tym, jak dziwnie zachowują się niektórzy w towarzystwie osób niepełnosprawnych, spytamy czy wypada powiedzieć osobie niewidomej „do widzenia”, jak i czy należy pomóc danej osobie na spotkaniu biznesowym.

Druga część spotkania to networking prowadzony w lekkiej, przyjaznej atmosferze. Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy kawą, herbatą, ciastem. A dla tych aktywnie uczestniczących w spotkaniu może znajdzie się coś jeszcze:)
Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą? Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!
Będzie bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-vol6.evenea.pl/
Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.

 

Czytaj więcej

Kultura

Weekend w mieście

Wiadomości

Dąbrowski bus dla seniora. Nowy numer i nieco niższe opłaty

Strona główna

Przebudowa ulicy Młodych. Objazd dla autobusów linii 644 i 645

Rekreacja

MKS ostatni raz w rundzie zasadniczej zagra u siebie