Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
  • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
  • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
  • Wielkość czcionki
    Zmniejsz rozmiar czcionki
    Zwiększ rozmiar czcionki
  • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
5 kwietnia 2019

DBP – zaczynamy spotkania w osiedlach

Drukuj

Już po raz siódmy zapraszamy do wspólnego zmieniania miasta. Od 8 kwietnia rozpoczynają się spotkania otwierające tegoroczną edycję Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego.

Animatorzy przedstawią najważniejsze informacje dotyczące dotychczasowej procedury osiedlowej, jak i nowej ogólnomiejskiej. Łącznie do dyspozycji mieszkańców trafi w tym roku aż 10 milionów złotych.

Zapraszamy na spotkania i zachęcamy do składania pomysłów i projektów.

Harmonogram spotkań otwierających:

Poniedziałek (8.04.2019) :

  • Śródmieście, Miejska Biblioteka Publiczna, Aleja T. Kościuszki 25, godzina 17:15
  • Łosień, Świetlica Środowiskowa, ul. Pocztowa 3, godzina 17.00
  • Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr  11, Aleja J. Piłsudskiego 103, godzina 17.00
  • Manhattan, Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej, Aleja J. Piłsudskiego 32, godzina 17.00

Wtorek (9.04.2019):

  • Ratanice, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9, godzina 17.00
  • Marianki, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9, godzina 18.00
  • Mydlice Południowe Szkoła Muzyczna im M. Spisaka ul. Grynia 17, godzina 17.00
  • Stary Gołonóg, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3, godzina 17.00
  • Osiedle Młodych Hutników, Zespół Szkół Podstawowych nr 7, Aleja Zwycięstwa 77, godzina 17.00

Środa (10.04.2019):

  • Piekło, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przystań”, ul. Jasna 29, 17.00
  • Reden, I Liceum Ogólnokształcące im. Łukasińskiego,  ul. Kopernika 40, 17.00
  • Strzemieszyce Małe, Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61, 17.00
  • Stara Dąbrowa, Muzeum Miejskie Sztygarka, ul. Legionów Polskich 69, 17.00

Czwartek (11.04.2019):

  • Broadway, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, 17.00
  • Łęka, Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185A, 17.00
  • Łęknice, Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, 17.00
  • Ujejsce, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20, 17.00

Piątek (12.04.2019):

  • Kuźniczka Nowa, Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48, 17.00
  • Antoniów, Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4, 17.00
  • Staszic, Szkoła Podstawowa nr 8, budynek A, ul. Krasińskiego 34, 17.00
  • Podlesie, Szkoła Podstawowa nr 8, budynek A, ul. Krasińskiego 34, 18.00
  • Reden – Adamiecki, Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45, 17.00

Poniedziałek (15.04.2019):

  • Mydlice Północne, Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A, 17.00
  • Gołonóg, Szkoła Podstawowa nr 18, Aleja J. Piłsudskiego 73, 17.00
  • Tucznawa-Bugaj-Sikorka, Szkoła Podstawowa nr 23, ul Idzikowskiego 139, 17.00
  •  Łazy Błędowskie, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, 17.00
  •  Błędów, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, 18.00

Wtorek (16.04.2019):

  • Trzebiesławice, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24, 17.00
  • Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Szkoła Podstawowa nr 16 z oddziałami przedszkolnymi, ul. Konopnickiej 56, 17.00
  • Strzemieszyce Wielkie, Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Ofiar Katynia 93, 17.00

Środa (17.04.2019):

  • Kasprzaka, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25, 17.00
  • Rudy, Świetlica Środowiskowa, ul. Rudy 13A, 17.00
  • Okradzionów, Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23, 18.30
  • Ząbkowice, Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, 17.00

Czwartek (18.04.2019):

  •  Aleje, Szkoła Podstawowa nr 8, budynek B, ul. Wyspiańskiego 1, 17.00

Szczegóły VII edycji DBP 

Czytaj więcej

Rekreacja

Walecznie i do samego końca. MKS zmierzył się z Anwilem

Wiadomości

UFO odholowane na teren CSiR-u

Strona główna

W niedzielę ulica Strzemieszycka ma zyskać nową nawierzchnię

Rekreacja

Weekend w mieście