Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
3 maja 2018

Kolejny Biznes Chillout

Drukuj

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.
– Startujemy o 18:00 już 10 maja. Spotkamy się w Coffee City (ul. Kościuszki 24, Dąbrowa Górnicza). Na pewno nas znajdziecie!- zachęcają organizatorzy. – W tym sezonie w czasie Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię danego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Pierwszy rękawicę zdecydował się podjąć….
Marcin Pałys z Centrum Gier Fabularnych Furia.

O sobie pisze tak: Prawdziwi mężczyźni rozwijają się do 6 roku życia, a potem już tylko rosną. Marcin Pałys jest tego najlepszym przykładem, bo w końcu urósł, zapuścił brodę i wyprowadził się z domu. Człowiek wielu talentów studiuje ekonomię, gra w zespole, interesuje się Big Data i jest jednym z pięciu najlepszych graczy RPG w Polsce. Jego firma zajmuje się organizacją gier na żywo – gier ASG, Escape Roomów oraz gier dla dzieci. Ostatnio został odznaczony złotym medalem mentorem sukcesu, a to przecież o czymś świadczy prawda?
Druga część spotkania to networking prowadzony w lekkiej, przyjaznej atmosferze

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę organizatorzy ugoszczą kawą, herbatą, ciastem. A dla tych aktywnie uczestniczących w spotkaniu może znajdzie się coś jeszcze :).

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Rejestracja na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-vol4.evenea.pl/

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.

 

Czytaj więcej

Wiadomości

Ważny etap budowy nowej drogi w kierunku Gołonoga. Objazd do ulicy Kolejowej [MAPA]

Rekreacja

Weekend w mieście

Rekreacja

Sportowych emocji ciąg dalszy

Strona główna

Wielkie święto folkloru w Dąbrowie Górniczej