Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
14 stycznia 2019

Coworking to dobre rozwiązanie

Drukuj

Jesteś freelancerem, pracujesz zdalnie, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Potrzebujesz miejsca do pracy, gdzie możesz odciąć się od chaosu panującego w domu i natłoku bodźców niezwiązanych z obowiązkami zawodowymi? Coworking jest doskonałym rozwiązaniem!

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości jako jedyny w naszym mieście udostępnia dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej bezpłatną przestrzeń coworkingową. Co to takiego? Jest to w pełni wyposażone biuro wraz z dostępem do sali szkoleniowej, sali konferencyjnej, rzutnika, WI-FI oraz kawy i herbaty.

Przestrzeń coworkingowa mieści się w centrum miasta – przy ul. 3-go Maja – i jest doskonałym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i niezależność, ale chcących pracować w kreatywnej atmosferze. Współpraca z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości to coś więcej niż sama przestrzeń coworkingowa. Jest to również miejsce spotkań lokalnych przedsiębiorców i ekspertów z zakresu prowadzenia i planowania działalności gospodarczej.

Dąbrowski Inkubator oferuje także nieodpłatne konsultacje z mentorami z zakresu biznesu, księgowości, prawa oraz marketingu dla przedsiębiorców. Ponadto, każdy mieszkaniec naszego miasta ma możliwość skorzystania w DIP z bezpłatnych szkoleń podnoszących kompetencje biznesowe oraz spotkań networkingowych, które sprzyjają budowaniu sieci kontaktów biznesowych. Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości jest gotowy, by wspierać dąbrowskich przedsiębiorców na każdym etapie działalności – zaczynając od pomysłu na biznes!

Wszystkie wydarzenia oraz informacje o działalności Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości znajdziesz na Facebooku oraz na www.inkubator-dabrowa.pl . DIP mieści się przy ul. 3-go Maja 22.

Chcesz zacząć korzystać z przestrzeni coworkingowej DIP? Napisz maila lub zadzwoń: biuro@inkubator-dabrowa.pl , tel.  533 322 578.

Czytaj więcej

Kultura

Weekend w mieście

Rekreacja

Spotkanie z Treflem w TV

Komunikaty

najem i dzierżawa

Wiadomości

Uczniowie podstawówek mogą napisać „List do św. Mikołaja”