Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
19 kwietnia 2018

Biznes Mixer

Drukuj

Czas otworzyć tegoroczne spotkania networkingowe w Dąbrowie Górniczej!

Wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska zapraszamy 26 kwietnia na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji.

Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie i tym razem!

Spotkanie odbędzie się o 18:00 już 26 kwietnia w Reden Panorama Bar na ostatnim piętrze Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.

W programie:
wystąpienie Tatiany Galińskiej ” „Gorący towar” czyli co John D. Rockefeller mówił na temat komunikacji. Dowiecie się na nim, że umiejętność zjednywania sobie ludzi jest chyba najpoważniejszym problemem, jaki napotykamy, zwłaszcza w interesach. Sztuka ta opiera się na komunikacji międzyludzkiej, która jest prosta ale nie jest łatwa. Podczas wystąpienia Tatiana natchnie was inspiracją, przytoczy kilkanaście świetnych przykładów zakłóceń w komunikacji. No i oczywiście nie zabraknie przedstawienia skutecznych sposobów jak zostać Mistrzem w tej dziedzinie.
– wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,
– networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Dla uczestników spotkania przewidziano kawę i herbatę oraz coś słodkiego do przekąszenia. Warto zabrać ze sobą wizytówki. Z pewnością się przydadzą przy nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą? Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!
Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-mixer-vol1.evenea.pl/ – zachęcają organizatorzy.

* Tatiana Galińska – Trener biznesu, coach, ma ponad 20 letnie doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W 2006 roku założyła firmę szkoleniowo-doradczą, która pomaga organizacjom rozwijać ich kapitał ludzki. Prowadzi warsztaty i coachingi dla kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla. Wspiera rozwój menadżerów w takich obszarach jak: przywództwo, budowanie efektywnych zespołów, komunikacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Jako praktyk biznesu i wykładowca prowadzi zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górnicze. Współpracuje z TVS i jako Trener i coach prowadzi autorskie warsztaty w ramach Centrum Szkoleniowego TVS. Prywatnie jest uczestniczką biegów długodystansowych. W 2014 r. zdobyła Koronę Maratonów Polskich a w 2016 r. wspięła się na Mont Blanc!

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.

 

 

Czytaj więcej

Wiadomości

Drogowcy wyremontują ulice Młodych, Morcinka i Tysiąclecia

Wiadomości

Panie znów pokażą swoją siłę

Wiadomości

Marek Węgrzynowicz zastępcą prezydenta miasta

Strona główna

Licytacja przedmiotów nieodebranych z Biura Rzeczy Znalezionych