Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
6 września 2018

Biznes Mixer

Drukuj

Wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska zapraszamy 12 września o 18.00 na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie i tym razem!

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 już 12 września. Spotkamy się w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. 3 maja 22, Dąbrowa Górnicza). Na pewno nas znajdziecie!

W programie spotkania:
– wystąpienie Kuby Nagórskiego „Czym jest social selling i jak wykorzystać go social media do zwiększenia sprzedaży?”
– wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,
– networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Dla uczestników spotkania organizatorzy przewidują kawę i herbatę oraz coś słodkiego do przekąszenia. Warto zabrać ze sobą wizytówki. Z pewnością przydadzą się przy nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! – zapewniają organizatorzy. – Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Zarejestruj się na spotkanie tutaj:
https://evenea.pl/imprezy/inne/dabrowa-gornicza/biznes-mixer-vol-3-social-selling-202038/

***
Kuba Nagórski – Co-founder i CEO w grupie Spindigital.pro – podmiocie zrzeszającym dwie agencje marketingowe, software house, platformę wymiany wiedzy między przedsiębiorcami i akcelerator startupowy.
CEO – agencja kreatywna kręci sie!. Specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec i mówca w wolnych chwilach.
Business Partner i członek Rady Nadzorczej w Abyss Glass, start-upie rozwijającym technologię smart mirrors.
Jako współwłaściciel agencji kreatywnej, od ponad 10 lat tworzy kampanie marketingowe, personal brandingowe i employer brandingowe dla podmiotów o różnym zasięgu – od małych firm regionalnych, przez samorządy po międzynarodowe korporacje.
Posiada certyfikat trenerski zgodny ze standardami Europejskich Norm Kwalifikacji (5 EQF Level) Przeprowadził ponad 3500 godzin szkoleń dla organizacji pozarządowych, podmiotów biznesowych czy w ramach projektów unijnych.
Regularnie występuje jako prelegent na eventach związanych z marketingiem i mediami społecznościowym na terenie całej Polski.
Publikuje i komentuje w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends), lokalnych i regionalnych.
Był członkiem Rady Konsultacyjnej w ramach starań Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży 2015, doradzając w obszarze działań marketingowych kierowanych do młodych ludzi.
Od 2013 roku koordynator i inicjator katowickich Czwartków Social Media – regionalnej odsłony ogólnopolskiego cyklu spotkań integrujących ludzi z branży mediów społecznościowych.
Współtwórca śląskiej społeczności Instagramers Silesia oraz lokalnego newslettera branżowego Social Silesia.
W październiku 2013 otrzymał tytuł Absolwenta z Pasją Uniwersytetu Śląskiego. Był również nominowany przez portal NaszeMiasto.pl do tytułu katowiczanina roku.
Od początku roku 2014 ekspert z zakresu marketingu i nowych mediów w programie „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście” i juror w konkursie „Przedsiębiorca Roku” organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach we współpracy z magazynem „Pierwszy Milion” należącym do Forbes. Od 2015 roku ekspert w ogólnopolskim programie Prawdziwy PR. Od 2018 roku ekspert w ogólnopolskim projekcie Klub Przedsiębiorczości zrzeszającym przedstawicieli środowiska biznesowego na terenie całego kraju
Trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody branży marketingu i PR – Protony. Laureat Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji przyznanego za wspieranie rozwoju młodej przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

Wiadomości

Znamy wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim

Strona główna

Trzysta bocianów na budowie huty. Rozmowa z Anną Cieplak

Wiadomości

Ruszają fora mieszkańców

Wiadomości

Spotkanie wokół historii miasta i Huty „Katowice” oraz książki „Ciało Huty” Anny Cieplak