Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
7 lipca 2018

Biznes chillout

Drukuj

Lato już się na dobre rozpoczęło, więc czas na Biznes chillout! Widzimy się 12 lipca o 18:00!

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji.

Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania. Startujemy 12 lipca 2018 r. o godz. 18:00. Spotkamy się w Fittznerze na terenie Fabryki Pełnej Życia (Aleja Tadeusza Kościuszki 3, Dąbrowa Górnicza). Na pewno nas znajdziecie!

W tym sezonie w czasie Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię danego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem rękawicę zdecydował się podjąć….Jacek Uroda, właściciel firmy JACO.PRO, pasjonat nowych technologii oraz komunikacji marketingowej, Business Development Director w agencji interaktywnej Nord Digital, wykładowca akademicki, członek Business Link. Wspiera firmy z sektora MŚP w rozwoju biznesowym. W pracy biznesowej, dydaktycznej oraz wdrożeniowej koncentruje się na zagadnieniach handlu elektronicznego, marketingu internetowego, kreowania wizerunku oraz podnoszeniu kompetencji pracowników. Prelegent konferencji branżowych i autor licznych publikacji z zakresu e-marketingu. Aktywnie angażuje się w inicjatywy lokalne i społeczne. W 2016 roku wyróżniony w Konkursie Miasta Dąbrowa Górnicza (Nagroda Gospodarcza im. Karola Adamieckiego).
e-marketingu. Aktywnie angażuje się w inicjatywy lokalne i społeczne. W 2016 roku wyróżniony w Konkursie Miasta Dąbrowa Górnicza (Nagroda Gospodarcza im. Karola Adamieckiego).

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy kawą, herbatą, a może i pizza na ząb się znajdzie.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciele Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-vol5.evenea.pl/

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.

 

Czytaj więcej

Strona główna

Masz problem? Zadzwoń!

Rekreacja

MKS pokonuje kolejną przeszkodę na drodze do play off

Biznes

W DIP o dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności

Wiadomości

Ważny etap budowy nowej drogi w kierunku Gołonoga. Objazd do ulicy Kolejowej [MAPA]