Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
 • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
15 marca 2022

Biegniemy dla Ukrainy

Drukuj

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej przy wsparciu miasta, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Dąbrowskich Wodociągów organizuje bieg dla Ukrainy, który odbędzie się już w najbliższy piątek – 18 marca.

Wesprzyjmy Ukrainę oraz osoby dotknięte działaniami wojennymi, uczestnicząc w biegu/marszu dookoła Pogorii III, podczas którego każdy z nas będzie mógł okazać realną pomoc finansową uchodźcom z Ukrainy!

Wydarzenie będzie miało charakter indywidualny i grupowy. Całość wpłat wniesionych za udział w wydarzeniu zostanie przekazana na miejski numer konta przeznaczony na darowizny dla uchodźców, którzy trafili do naszego miasta. Datki zbierane będą do puszek przez wolontariuszy z V LO. Zgłoszenia grup do 17 marca do godz. 12:00 do sekretariatu V LO kontakt@liceumzamoyski.pl, tel.32 262 37 58. Zgłoszenia indywidualne odbędą się przed biegiem przy molo na Pogorii III.

Harmonogram wydarzenia:

 • 10:30 zbiórka uczestników
 • 11:00 uroczyste otwarcie oraz rozpoczęcie biegu
 • 13:30 zakończenie wydarzenia

***

Nie możesz wziąć udziału w biegu, a chcesz pomóc obywatelom Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w naszym mieście? W Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej uruchomiliśmy specjalny numer konta, na który można wpłacać środki. Zostaną one w całości przekazane na pomoc obywatelom i obywatelkom Ukrainy, którzy trafili i cały czas trafiają do naszego miasta. Numer konta, na które można wpłacać darowizny to: 92 1560 0013 2002 3620 7000 0098. W tytule przelewu należy wpisać: Darowizny na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Najważniejsze informacje dotyczące pomocy Ukrainie w naszym mieście aktualizowane są na stronie miasta w zakładce Pomoc Ukrainie.

Czytaj więcej

Rekreacja

Walecznie i do samego końca. MKS zmierzył się z Anwilem

Wiadomości

UFO odholowane na teren CSiR-u

Strona główna

W niedzielę ulica Strzemieszycka ma zyskać nową nawierzchnię

Rekreacja

Weekend w mieście