Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści

Dostępne skróty klawiszowe:

  • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
  • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
  • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
  • ALT + 2 Przejście do treści.
  • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
  • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
  • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
19 stycznia 2018

Bezpłatne szkolenia w WSB

Drukuj

20 stycznia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej startuje Tydzień Bezpłatnych Szkoleń. To propozycja dla chcących poszerzyć wiedzę z zakresu oświaty, transportu, ekonomii, stosunków międzynarodowych, coachingu, zarządzania, kadr czy informatyki.

Wydarzenie cyklicznie organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej także w wydziałach zamiejscowych w Cieszynie, Olkuszu, Krakowie i Żywcu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W poprzedniej edycji udział wzięło ponad 5 tys. osób.

– Największą siłą szkoleń jest ich praktyczna forma. Warsztaty prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych, tj. case studies, gier decyzyjnych czy action learning. Szkolenia opierają się przede wszystkim na praktycznej wiedzy ekspertów, na co dzień prowadzących zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej – mówi Dominik Penar, Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego WSB.

Wśród wykładowców i ekspertów Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń znaleźli się m.in. dr Mateusz Grzesiak, adiunkt w Katedrze Zarządzania WSB, psycholog, trener, autor kilkunastu książek, dr Marcin Lis,  Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem WSB w Dąbrowie Górniczej, ekspert w zakresie systemów jakości, systemów zintegrowanych, zarządzania projektami i innowacjami czy dr Piotr Pinoczek, menedżer, konsultant, trener, doktor ekonomii, absolwent studiów podyplomowych public relations i wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Zajęcia potrwają od 20 do 29 stycznia. Program, szczegółowe informacje o szkoleniach oraz rejestracja na www.tbs.wsb.edu.pl

Czytaj więcej

Strona główna

Seniorzy przejmują miasto!

Nieruchomości

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Innowacyjnej

Strona główna

Nabór dzieci do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Nieruchomości

Przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych przy ul. Kasprzaka 25 i ul. Polcera