21 stycznia 2020

Bezpłatne szkolenia w Akademii WSB

Od 9 do 15 lutego w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej potrwa Tydzień Bezpłatnych Szkoleń.

TBS jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez dąbrowską uczelnię. Swoje odsłony ma w Dąbrowie, a także w wydziałach zamiejscowych.  

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń obejmuje zagadnienia dotyczące m.in. oświaty, biznesu i finansów, informatyki, zarządzania kadrami oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. To interesująca propozycja dla osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje menadżerskie albo zdobyć wiedzę z zakresu m.in. prawa, podatków czy pedagogiki.

Przygotowano również specjalny blok szkoleń dla nauczycieli, m.in. z zakresu komunikacji i pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami, trudności występujących u dzieci, emocji dzieci, a także kształtowania kompetencji i umiejętności uczniów.

W poprzedniej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń wzięło udział prawie 6 tys. uczestników. W jego ramach w Dąbrowie Górniczej oraz wydziałach zamiejscowych uczelni odbyło się kilkadziesiąt szkoleń z dotyczących oświaty, ekonomii, coachingu, zarządzania, HR czy informatyki – obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe.

Zapisy trwają, liczba miejsc ograniczona. Program, szczegółowe informacje o szkoleniach oraz rejestracja.

Czytaj więcej

Wiadomości

Wydłużono termin opłat za użytkowanie wieczyste i przekształcenie

Nabór wniosków o udzielenie niskoprocentowej pożyczki

Światowy Dzień Autyzmu

Wiadomości

Tarcza antykryzysowa weszła w życie