Akcja Lato 2020 – Aktywne Lato z CSiR!

Jako co roku Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej przygotowało dla wszystkich chętnych, którzy tegoroczne lato spędzają w mieście, ofertę na aktywne i rodzinne wakacje.

Dąbrowa mówi NIE nielegalnym odpadom

Parking, pusta hala, a czasem ogrodzony teren do wynajęcia – każde z tych miejsc jest narażone na całkiem nowy rodzaj przestępczości. Coraz częściej zdarza się...

Nieruchomości do oddania w najem i dzierżawę

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem i dzierżawę na okres do 3 lat, objętych  Zarządzeniem Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej nr 1128.2020 z dnia 02.07.2020 r.

W niedzielę, 12 lipca wybieramy Prezydenta RP

Chcesz zagłosować - pamiętaj o terminach

Letnie atrakcje w NEMO

W wakacyjne upały każdy marzy tylko o tym, żeby się schłodzić! Sprawdźcie, co w tym okresie oferuje nam Nemo - Wodny Świat.

Metropolia stawia na kolej

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia dofinansuje powstanie centrum przesiadkowego w śródmieściu Dąbrowy Górniczej. Metropolia, razem z gminami i miastami, zamierza też zgłosić projekty do programu „Kolej+”.

Dąbrowska AKCJA LATO – sprawdź program!

Wakacyjne miesiące w Dąbrowie Górniczej oznaczają tylko jedno… Akcję Lato! 

Kąpieliska Pogorii ponownie otwarte

Zapowiada się słoneczny i ciepły weekend, podczas którego możemy cieszyć się bezpiecznym plażowaniem i kąpielami w Pogorii I i Pogorii III. Plaże ochraniać będzie dąbrowski WOPR.

Co robić w weekend w Dąbrowie Górniczej?

Zastanawiasz się, co robić w w weekend w Dąbrowie Górniczej? Akcja Lato trwa w najlepsze!

Boiska dostępne w ramach „Akcji lato”

Miasto przygotowało sieć otwartych obiektów sportowych.

Więcej