Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści
 • Wersja dla niedowidzących Ikona wersja dla niedowidzącychWersja dla niedowidzących
 • Ikona wersja dla niepełnosprawnych Wersja dla niepełnosprawnych
 • Wielkość czcionki
  Zmniejsz rozmiar czcionki
  Zwiększ rozmiar czcionki
 • BIP

Dostępne skróty klawiszowe:

 • Tab Przejście do następnego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Shift + Tab Przejście do poprzedniego elementu możliwego do kliknięcia.
 • Enter Wykonanie domyślnej akcji.
 • ALT + 1 Przejście do menu głównego.
 • ALT + 2 Przejście do treści.
 • Ctrl + Alt + + Powiększenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + - Pomniejszenie rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + 0 Przywrócenie domyślnego rozmiaru czcionki.
 • Ctrl + Alt + C Włączenie/wyłączenie trybu kontrastowego.
 • Ctrl + Alt + H Przejście do strony głównej.
1 września 2022

Inkubator wspiera i doradza

Drukuj

Własny biznes to nie lada wyzwanie. Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości bezpłatnie pomaga tym, którzy mimo wszystko planują się go podjąć albo od niedawna prowadzą firmę. Na wrzesień przygotował kolejną serię porad, spotkań i szkoleń.

We wrześniu, tak jak w poprzednich miesiącach, w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości można skorzystać z bezpłatnych konsultacji, dotyczących marketingu, biznesu, księgowości, prawa i pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie działalności. Liczba miejsc ograniczona, zapisyinkubator-dabrowa.pl/harmonogram-doradztwa/

Na 21 września zaplanowano spotkanie z serii BiznesChillout, którego bohaterką będzie Agnieszka Kozłowska z „Kreo – przestrzeń edukacji”. 29 września, w ramach Akademii Marketingu, odbędzie się warsztat „Rolki na Instagramie, czyli jak zwiększyć Twoją sprzedaż – podstawy tworzenia Reelsów”, które poprowadzi Katarzyna Kantor z agencji imanage4you.

DIP mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 533 322 578. Inkubator działa z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Więcej informacji o prowadzonych przez niego działaniach na stronie inkubator-dabrowa.pl

Konkursy, spotkania, pieniądze na start

DIP jest także współorganizatorem konkursu „Model biznesowy dla Dąbrowy”, którego trzecia odsłona niedawno ruszyła. Zgłaszać można się do końca września. Zwycięzcy otrzymają m.in. nagrody finansowe, które pomogą wcielić w życie ich biznesowe plany. Laureatów poznamy 23 listopada.

Pomoc dla startujących biznesów czy niedużych, lokalnych przedsiębiorstw nie ogranicza się do projektów Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

15 września Fabryka Pełna Życia będzie gościć uczestników Business Meet Up – spotkania dla przedsiębiorców, poświęconego budowaniu relacji i rozwojowi biznesu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zapisy trwają. Tego dnia poznamy także laureatów Konkursu o Nagrodę im. Adamieckiego.

Od 5 do 7 września Urząd Pracy przeprowadzi nabór wniosków o dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej. Dostać można 30 tys. zł. To propozycja dla bezrobotnych powyżej 30 roku życia, którzy zdecydują się na rozkręcenie własnego biznesu.

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Obejmuje m.in. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracji i uruchomieniu działalności. Umożliwia pozyskanie dotacji, krajowych i unijnych, na funkcjonowanie czy zatrudnienie pracowników. Pomaga też w nawiązaniu relacji z kontrahentami i uzyskaniu u nich ulg albo zniżek. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronidabrowa-gornicza.com

Czytaj więcej

Strona główna

Nowoczesna automatyczna toaleta stanęła przy ulicy 3 Maja

Strona główna

Finałowe spotkanie z Bike Atelier MTB Maratonem w Dąbrowie Górniczej

Wiadomości

Sposób na dziki. Jak radzić sobie z nimi w mieście

Biznes

Jesień z biznesem. Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości pomaga młodszym i starszym