12 lipca 2019

Zgłoś się do akcji ZAGŁĘBIE ZA PÓŁ CENY!

Zgłoś się do akcji ZAGŁĘBIE ZA PÓŁ CENY!

„Zagłębie za pół ceny” po raz piąty odbędzie się w naszym mieście. Akcja polega na jednorazowym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty i usługi. W dniach 6 – 8 września br. w ramach „Zagłębia za pół ceny” będziemy mogli w promocyjnej cenie skorzystać m.in. z usług gastronomicznych.

Przedsięwzięcie to jest kontynuacją akcji „Sosnowiec za pół ceny”, która powstała z myślą o promowaniu oferty gastronomicznej Sosnowca. W 2015 roku do akcji przyłączyła się również Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź oraz Wojkowice. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców jak i samych gastronomów. Wzięło w niej udział ponad 70 zagłębiowskich lokali w tym 16 z terenu Dąbrowy Górniczej.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w tegorocznej akcji, zapraszamy do zapoznania z regulaminem oraz przesłania karty zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmuje Wydział Kultury, Sportu i Organizacji Czasu Wolnego Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Więcej informacji na stronie www.dabrowa-gornicza.pl oraz pod nr telefonu 32 295 68 49. Na zgłoszenia czekamy do 9 sierpnia br.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Czytaj więcej

Wiadomości

Zmieniaj świat lokalnie. Dołącz do akcji Masz Głos

Wiadomości

Pierwsze karty ŚKUP tracą ważność!

Nieruchomości

Przetarg na wyłonienie podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości

Wiadomości

Aktywni znów pokazali, co potrafią