12 lipca 2019

Zgłoś się do akcji ZAGŁĘBIE ZA PÓŁ CENY!

Zgłoś się do akcji ZAGŁĘBIE ZA PÓŁ CENY!

„Zagłębie za pół ceny” po raz piąty odbędzie się w naszym mieście. Akcja polega na jednorazowym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty i usługi. W dniach 6 – 8 września br. w ramach „Zagłębia za pół ceny” będziemy mogli w promocyjnej cenie skorzystać m.in. z usług gastronomicznych.

Przedsięwzięcie to jest kontynuacją akcji „Sosnowiec za pół ceny”, która powstała z myślą o promowaniu oferty gastronomicznej Sosnowca. W 2015 roku do akcji przyłączyła się również Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź oraz Wojkowice. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców jak i samych gastronomów. Wzięło w niej udział ponad 70 zagłębiowskich lokali w tym 16 z terenu Dąbrowy Górniczej.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w tegorocznej akcji, zapraszamy do zapoznania z regulaminem oraz przesłania karty zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmuje Wydział Kultury, Sportu i Organizacji Czasu Wolnego Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Więcej informacji na stronie www.dabrowa-gornicza.pl oraz pod nr telefonu 32 295 68 49. Na zgłoszenia czekamy do 9 sierpnia br.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Czytaj więcej

Wiadomości

PKZ zaprasza na wirtualne wzruszenia i radości

Ekspercka pomoc dla osób niepełnosprawnych

Nieruchomości

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia

Pracuj z nami! Aktualne nabory w Urzędzie Miejskim