13 lutego 2020

Zaczynamy konsultacje ws. Parku Podlesie

Zapraszamy na konsultacje społeczne dotyczące realizacji projektu „Podlesie pełne życia” wybranego w budżecie obywatelskim w 2019 roku. Warsztat konsultacyjny odbędzie się w Zespole Szkół Plastycznych (ul. Kosmonautów 8) – 18 lutego 2020 r. w godzinach 17.00-19.00.

Dodatkowo uruchomione zostaną dwa punkty konsultacyjne:

– parking przed parafią pw. św. Rafała Kalinowskiego16 lutego 2020 r. w godzinach 8.00-14.00;

Lidl przy ulicy 11 Listopada17 lutego 2020 r. w godzinach 12.00-17.00.

W przypadku złej pogody punkty konsultacyjne będą znajdować się w Klubie Seniora i Juniora Manhattan (al. J. Piłsudskiego 34).

Do 23 lutego 2020 r. uwagi dotyczące zagospodarowania Parku Podlesie oraz lasu pomiędzy strzelnicą a ulicą Myśliwską można dostarczyć osobiście na portiernię Zespołu Szkół Plastycznych przy ulicy Kosmonautów 8 lub przesłać na adres konsultacje@dabrowa-gornicza.pl.

***

Konsultowany projekt „Podlesie pełne życia” zakłada rewitalizację Parku Podlesie  z zachowaniem rekreacyjno-kulturalnego charakteru parku. W ramach konsultacji społecznych z mieszkańcami miasta wypracowana zostanie koncepcja zagospodarowania obszaru – od dawnej strzelnicy sportowej do ulicy Laski i Myśliwskiej. Koncepcja będzie wypracowana w taki sposób, aby jej realizacja mogła być wdrażana w sposób etapowy.

Czytaj więcej

Wiadomości

Fabryka Pełna Wydarzeń na każdy weekend wakacji!

Wiadomości

„Lokal na start” po raz trzeci

Wiadomości

Zadzwoń – specjaliści udzielą pomocy!

Wiadomości

Zmiany w kierownictwie Zagłębiowskiego Centrum Onkologii